b_News گزارش تمرین استقلال

از برگشت امید ابراهیمیبه تمرینات تا فریادهای منصوریان سر بازیکنان

تاریخ: 1396/03/05
زمان: 19: 53
نوع: خبر
تمرین امروز استقلال در کمپ اختصاصی این تیم انجام شد.

به گزارش سایت روزنامه گل، مربیان تیم استقلال مانع از فیلم‌برداری هواداران از تمرینات این تیم شدند.
تمرین امروز (جمعه) تیم استقلال در کمپ اختصاصی باشگاه آغاز شد.
*قرار بود تمرین از ساعت 18 آغاز شود، اما فقط دروازه‌بان‌ها به زمین آمدند و بقیه بازیکنان ساعت 18:36 از رختکن خارج شدند. آنها در جلسه آنالیزی که منصوریان برگزار کرده بود، شرکت داشتند.
*همانند روز گذشته، چمن توسط مسئولان کمپ آبیاری شد. دلیل آبیاری چمن نیز این است که تیم‌های عربی زمین‌های خودشان را همیشه به آب می‌بندند.
*محمد حسین کنعانی زادگان تنها غایب تمرین امروز بود.
*شاگردان منصوریان 2 دور در کنار زمین نرم دوی کردند و سپس تمرینات تاکتیکی انجام دادند. صحبت منصوریان نیز در این هنگام برای دقایقی با محمد خرمگاه به گفت‌وگو پرداخت.
*امید ابراهیمی که دچار مصدومیت شده بود، به تمرینات گروهی استقلال برگشت و به همراه سایر بازیکنان تمرین کرد.
*در ادامه تمرین، بازیکنان به 2 گروه تقسیم شدند و با به تن کردن کاورهای صورتی و سبز رنگ، به پاسکاری پرداختند.
*چند هوادار از تمرینات پرسینگ فیلم می‌گرفتند که با مخالفت و تذکر شدید علی چینی و محمد خرمگاه روبرو شدند. آنها به لیدرهای روی سکوها اعلام کردند که اجازه ندهند کسی از تمرینات بارسلونایی آنها فیلم‌برداری کند.
*بخش بعدی تمرین، سانتر از جناحین بود. منصوریان مدام بر سر شاگردانش فریاد می‌زد و می‌گفت: کارتان را درست انجام بدهید. در یک صحنه نیز قربانی و برزای توانستند گلزنی کنند که مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.
*در ابتدا تعداد هواداران 100 نفر بود، اما به مرور زمان به تعداد آنها نیز اضافه شد. در اواخر تمرین تعداد هواداران حتی به 200 نفر هم می‌رسید.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.