b_Newsبرخی ها همیشه سنگ‌اندازی می کنند

شاهو نصرت: با خائن ها برخود کنید!

تاریخ: 1396/03/06
زمان: 11: 27
نوع: خبر
شاهو نصرتی ملی‌پوش هندبال، درمورد شرایط تیم ملی و حاشیه‌هایی که اخیرا برخی از رسانه‌ها و پیشکسوتان هندبال برای این رشته ایجاد می‌کنند، خواست با متخلفان برخورد شود.

شاهو نصرتی ملی‌پوش هندبال، درمورد شرایط تیم ملی و حاشیه‌هایی که اخیرا برخی از رسانه‌ها و پیشکسوتان هندبال برای این رشته ایجاد می‌کنند، گفت: نمی‌دانم برخی‌ها در هندبال دنبال چه هستند که در زمان مدیریت هر آدمی سنگ‌اندازی می‌کنند. به نظرم آنها از نظر ذهنی مشکلاتی دارند که دست به این کارها می‌زنند و متاسفانه برخی از رسانه‌ها و پیشکسوتان هم فریب آنها را می‌خورند و اقدامات غیرحرفه‌ای کرده و خبرهای کذب منتشر می‌کنند تا فقط نگرانی به خانواده هندبال منتقل کنند.

او افزود: افرادی که دل به دل متخلفان می‌دهند خائن هستند و باید با آنها برخورد شود. نمی‌دانم چرا آقایان تلاش می‌کنند تا چوب لای چرخ هندبال بگذارند. آنها با فعالیت در فضاهای مجازی و هم‌دستی برخی رسانه‌ها که در جریان انتخابات از یک کاندیدای خاص حمایت می‌کردند حالا کمر به نابودی این رشته با مدیریت رحیمی بسته‌اند. امیدوارم هرچه زودتر جواب دندان شکنی از مسوولان بگیرند و سر جای خود بنشینند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.