کاپلو: عيار تيم‌ها از اين به بعد معلوم مي‌شود

تاریخ: 1395/08/05
زمان: 13: 37
نوع: خبر
فابيو کاپلو معتقد است که مي‌توان ايتاليا را جزو تيم‌هاي مدعي قهرماني در يورو 2016 دانست. پيش از آغاز يورو بسياري از کارشناسان شانس ايتاليا را براي پيشروي در اين رقابت‌ها کم مي‌دانستند، به ‌خصوص...

فابيو کاپلو معتقد است که مي‌توان ايتاليا را جزو تيم‌هاي مدعي قهرماني در يورو 2016 دانست. پيش از آغاز يورو بسياري از کارشناسان شانس ايتاليا را براي پيشروي در اين رقابت‌ها کم مي‌دانستند، به ‌خصوص که اين تيم در سخت‌ترين گروه تورنمنت و در کنار تيم‌هايي مانند سوئد، بلژيک و ايرلندجنوبي قرار گرفته بود. با اين حال ايتاليايي‌ها دو بازي اول‌شان را برابر دو رقيب اصلي‌شان يعني بلژيک و سوئد بردند تا به‌عنوان تيم اول گروه صعودشان را به مرحله يک هشتم نهايي قطعي کنند، موفقيتي که نظر خيلي‌ها را نسبت به تيم تحت‌ِهدايت آنتونيو کونته تغيير داده است.

اکنون فابيو کاپلو براي کشورش در يورو 2016 حتي شانس قهرماني قائل است. او به شبکه راديويي آنچيو اسپورت ايتاليا گفت: به باور من ايتاليا را مي‌توان جزو مدعيان قهرماني دانست چون نشان داده است که براي رقبايش حريفي سرسخت است. در عين حال ايتاليا تيمي با بازيکنان متواضع است که اساس کارش بر نظم و کار گروهي استوار است و بدون شک بهترين خط دفاعي يورو را هم دارد.

کاپلو ادامه داد: همه تيم‌ها از رويارويي با اين تيم واهمه دارند چون در هر لحظه از بازي توانايي گلزني از روي يک ضربه آزاد يا کرنر را دارد اما نقطه قوت اصلي اين تيم سخت بودن باز کردن دروازه‌‌اش است. در جام ملت‌هاي اروپاي امسال هيچ تيمي وجود ندارد که بتوان گفت يک سر و گردن از بقيه بالاتر است.

سرمربي پيشين تيم‌هاي ملي انگليس و روسيه تاکيد کرد: تيم‌هايي بودند که بازي‌‌هاي‌شان را بردند اما عملکردشان در حد انتظار نبوده است. هيچ تيمي به‌عنوان قدرتمندترين تيم وجود ندارد اما در اغلب تورنمنت‌ها شاهد چنين وضعيتي هستيم. بازي‌هاي واقعي جام از اين به بعد آغاز مي‌شوند و از اينجا به بعد است که شما مي‌توانيد درک کنيد که کدام تيم‌ها خطرناک هستند و مدعي واقعي قهرماني. هنوز هيچ ستاره‌اي نديديم اما قوي‌ترين خط دفاع مشخص است. پيدا کردن مدافعاني نظير مدافعان يوونتوس که کارشان را مي‌دانند و هماهنگي بي‌عيب و نقصي دارند، سخت است.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.