b_Newsتمام رخدادهاي اخير در مسابقات ما به ضرر نفت بوده است

دایی: نقشه قهرماني پرسپوليس و استقلال در ليگ و حذفي را برهم زديم

b_News كساني كه به اهداف‌شان نرسيده‌اند مشترك بودن وكيل من با تيم استقلال را مطرح كرده‌اند
تاریخ: 1395/11/08
زمان: 14: 58
نوع: خبر
سرمربی نفت تهران گفت: راهيابي نفت تهران به فينال جام حذفي نقشه خيلي‌ها كه مي‌خواستند پرسپولیس را قهرمان لیگ قهرمان و استقلال را در جام حذفی قهرمان كنند برهم زد.

به گزارش سايت روزنامه گل، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال خوزستان گفت: ضمن تسليت به خاطر از دست دادن عزيزان آتش نشان بايد بگويم بازی با استقلال خوزستان برای ما خیلی مهم است. استقلال خوزستان دور برگشت را خوب شروع کرده و سعی‌مان را می‌کنیم که دست پر از زمین خارج شویم.
پاسخ نتيجه نگرفتن تيمش در نيم فصل دوم اينگونه پاسخ داد: شما اگر نگاه کنید متاسفانه همه رویدادها و رخدادهایی که در مسابقات ما به وجود می‌آید به ضرر ما است. عوامل خارجی در روند نتیجه‌گیری تیم ما خیلی تاثیرگذار بوده است. در بازی استقلال و سپاهان همین وضعیت بود. نفت نباید در این دو بازی نتیجه را واگذار می‌کرد.
سرمربی نفت تهران درباره ادعايي كه گفته مي‌شود وكيل شخصي او وكيل باشگاه استقلال هم هست، گفت: من این آقا را اصلا نمی‌شناسم. من یک وکیل دارم و آن آقای پیش‌بین است و این شخص تقریباً 20 سال است که کارهای من را انجام می‌دهد. کارهای فوتبالی‌ام را هم آقای ابراهیمی انجام می‌دهد. متاسفانه این اخبار کذب زیاد است و کسانی که نتوانسته‌اند به اهدافشان برسند روی این مسائل تمرکز می‌کنند اما ما وقت پرداختن به این مسائل را نداریم و این موضوع را امروز من از مدیر رسانه‌ای تیمم شنیدم و اصلاً مایل نیستم که پیگیری کنم. 3 - 4 فرد با نام یزدانی داریم که یکی کشتی‌گیر و دیگری در شهرداری منطقه یک مشغول است و یک نفر هم داریوش یزدانی. متاسفم چنین خبرهایی منتشر می‌شود. من چه کار با باشگاه استقلال دارم که وکیلش، وکیل من هم باشد. این فردی هم که گفته شد را نمی‌شناسم.
وی در خصوص راهیابی تیم نفت به جام حذفی هم صحبت كرد: خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس را در لیگ قهرمان کنند و استقلال را در جام حذفی اما همه نقشه‌های آنها به هم خورد. اگر نگاه کنید در بازی‌های اخیر اشتباهات داوری همیشه به ضرر ما بوده، بی‌دلیل به ضرر ما خطا و پنالتی می‌گیرند و پنالتی‌هایی که باید به نفع ما گرفته شود، گرفته نمی‌شود. در بازی با استقلال یک جور اشتباه شد و در بازی ما در اصفهان مقابل سپاهان هم طور دیگر. من بازی استقلال خوزستان با سپاهان را تماشا می‌کردم و دیدم که پورموسوی تا محوطه جریمه داخل زمین شد، حالا من می‌خواهم این سوال را مطرح کنم که آیا محرومیتی که برای من اعمال شد عادلانه بوده یا خیر. نمی‌دانم کمیته داوران با چه فکر و تدبیری یک کمک داور خوزستانی را برای بازی ما مقابل استقلال خوزستان می‌گذارد که بعد با اشاره رسانه‌ها آن را تغییر می‌دهد.
دایی در خصوص وضعیت مالی باشگاه نفت گفت: در این خصوص صحبت نکنیم خیلی بهتر است، ما کلاً 41 درصد پول گرفته‌ایم و در نیم فصل دوم هم دیگر پرداختی نداشته‌ایم. هرچقدر هم که پیگیری می‌کنیم کسی در باشگاه جوابگوی ما نیست. بچه‌های تیم قرار بود قبل از این بازی دیگر تمرین نکنند و حالا باید ببینیم بعد از بازی فردا چه اتفاقی می‌افتد. باید در خصوص مشکلات نفت منطقی صحبت کنیم. اگر شما نگاه کنید ما هم در اول فصل و هم در نیم فصل موفق به یارگیری نشدیم. در نیم فصل ما شش بازیکن را به باشگاه معرفی کردیم که امیدوار بودیم حداقل 3 بازیکن جدید را به تیم اضافه کنیم اما متاسفانه تا الان نتوانسته‌ایم هیچ بازیکن جدیدی جذب کنیم. سایر تیم‌های لیگ برتری تیم‌هایشان را تقویت کردند به جز نفت که چند بازیکن مصدوم هم در اختیار دارد. ما در باشگاه نفت کسی را نداریم که با او صحبت کنیم، کسی که قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد و بتواند مشکلات ما را در جذب بازیکن حل کند.
سرمربی نفت تهران در خصوص اینکه چگونه بعضی افراد در ابتدای فصل اقدام به باشگاهداری در لیگ می‌کنند گفت: اینها همه سیاست‌های غلط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است که اینطور مسائل در فوتبال ما پیش می‌آید. مطمئناً باید تدابیری اندیشیده شود اشخاصی‌ که می‌خواهند باشگاهداری کنند اول فصل باید تضمین بدهند که از پس هزینه‌ها بر آیند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.