b_Newsوقتی همکاری‌های گذشته فراموش می‌شوند

همکاری علیمنصور با همه مدیران آبی

تاریخ: 1395/11/08
زمان: 15: 52
نوع: گزارش
با محروميت استقلال در پرونده شيحي، منصوريان به همه مديران استقلال تاخت اما بعد از موضع‌گيري آنها و به خاطر همكاري با اكثرشان، وي عقب‌نشيني كرد و حالا تنها وعده پاسخ به فتح‌الله زاده را داده است.

ش. ابراهیمی / به گزارش سايت روزنامه گل ماجرای محرومیت استقلال از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل، همان‌گونه که پیش‌‌بینی می‌شد عصبانیت کادرفنی این تیم و بالاخص علیرضا منصوریان سرمربی آبی‌ها را برانگیخته است. این واکنش قابل پیش‌بینی و طبیعی تمام مربیانی است که ممکن است در این شرایط قرار بگیرند. چون تاوان سوءمدیریت مدیران باشگاه را کادرفنی و مربیانی خواهند داد که با بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی، برنامه‌های فنی‌شان را بر باد رفته می‌بینند، اما فرافکنی علیرضا منصوریان با حرف‌هایی که معلوم است بدون داشتن منطق و ادله درست و محکمه‌پسند بیان شده‌اند از آن اتفاقاتی است که اختصاص به او دارند و بس!
منصوریان در تازه‌ترین اظهاراتش گناه اتفاق افتاده را در حالی به گردن مدیران سابق استقلال می‌اندازد که بی‌اعتنایی به اخطارهای فیفا در همین دوره مدیریتی اخیر رخ داده است و طبعا در رابطه با این نادیده گرفتن اخطارهای فیفا کسی جز مدیران فعلی استقلال مقصر نیست.
اما نکته دیگری که در این رابطه وجود دارد، همکاری علیرضا منصوریان با تمام مدیرانی است که حالا از دید او مقصر و ناتوان دیده می‌شوند. در این گزارش، همکاری‌های وی با مدیران سابق استقلال را بررسی کرده‌ایم.

 


بهرام افشارزاده
بهرام افشارزاده، مدیری بود که علیرضا منصوریان را برای اولین‌بار به عنوان سرمربی استقلال قبول کرد و با وی پای میز مذاکره نشست. بدون افشارزاده شاید علیمنصور مجبور بود سال‌های زیادی را در انتظار رسیدن به نیمکت استقلال هدر بدهد. درست مثل بسیاری از پیشکسوتان دیگر این تیم!

 

 

علی فتح‌ا...زاده
سابقه همکاری فتح‌ا...زاده و منصوریان به دوره اول مدیریت حاجی در استقلال بازمی‌گردد. منصوریان در آن سال‌ها از ستاره‌های استقلال محسوب می‌شد و هر دو طرف از قراردادهای بسته شده و همکاری با یکدیگر اظهار رضایت می‌کردند. این رضایت تا حدی بود که بعد از پایان دوران بازی او در استقلال، آکادمی باشگاه هم به او سپرده شد.

 

 

کاظم اولیایی
منصوریان با اولیایی، دیگر مدیر قدیمی استقلال هم همکاری داشته است. او اولین مدیری بود که علیمنصور را در قامت یک سرمربی به خدمت گرفت و سکان هدایت پاس همدان را به دست او داد و طبعا حق بزرگی بر گردن او دارد.

 

 

مقداد نجف‌نژاد
علیرضا منصوریان در دوران فوتبالش سابقه همکاری با مقداد نجف‌نژاد را هم در کارنامه خود دارد. او در تنها سالی که نجف‌نژاد سکان آبی‌رنگ را در دست گرفته بود، بازیکن این تیم محسوب می‌شد و تحت مدیریت وی کار کرده بود.
با نگاهی کوتاه و گذرا دیدیم که منصوریان با تمام مدیران استقلال (به‌جز امیررضا واعظ‌آشتیانی) کار کرده است و حالا که کار در این باشگاه به بن‌بست خورده، جالب و زیبنده نیست که تمام همکاری‌های قبلی را به وادی فراموشی سپرده و ناگهان تمام گناهان را به گردن آنها بیندازد. آن هم در حالی نامه‌های اخطارآمیز مربوط به این ماجرا در دوران مدیریت جدید دریافت شده و مورد بی‌اعتنایی قرار گرفته‌اند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.