b_Newsاظهارنظر مجید سوزوکی در مورد پنالتی‌های طارمی

دیرباز: اگر چیپ می‌زد یقه‌اش رو می‌گرفتند!

b_News به‌خاطر استقلال ناراحت شدم
تاریخ: 1396/03/14
زمان: 14: 43
نوع: خبر
کامبیز دیرباز به همان اندازه‌ای که بازیگر خوبی است و به این رشته علاقه دارد، عاشق فوتبال هم هست.

سیداحسان هاشمی/ کامبیز دیرباز به همان اندازه‌ای که بازیگر خوبی است و به این رشته علاقه دارد، عاشق فوتبال هم هست.
کامبیز که در جام ستاره‌ها نیز حضور دارد، در تیم هنرمندان همبازی وحید شمسایی است و جالب اینکه در اولین بازی تیم‌شان موفق شد با حساب شش گل از سد حریف بگذرد.
دیرباز که عاشق پرسپولیس است در مورد ماجرای پنالتی‌های طارمی هم صحبت‌های جالبی می‌کند: «اگر چیپ میپ می‌زد همه یقه‌اش را می‌گرفتند!»

تیم‌تان در اولین بازی با شش گل پیروز شد و شاید در بین همه بازیکنان تیم هنرمندان، تو از همه خوشحال‌تر بودی.
خب پیروز شدن در بازی آن‌هم مسابقه فوتبال برای هر کسی می‌تواند جالب باشد و من هم از این برد خیلی خوشحال شدم. این برد از چند لحاظ برای من جالب بود و امیدوارم که تیم‌مان تا آخر همین مسیر را برود.

چرا این برد تا این حد به تو چسبید؟
چون ما ‌توانستیم حریف را با شش گل ببریم. (خنده) جامی که شروعش با عدد شش باشد حتما جام خوبی است. جدا از این‌ها ما توانستیم با کسب سه امتیاز این بازی با خیال راحت به کارمان ادامه دهیم. یک نکته دیگر هم اینکه ما یک‌بار به‌خاطر آوراژ گل صعود نکردیم و حالا این شش گل پس‌انداز خوبی برای ما محسوب می‌شود.

نکته دیگر اینکه تو در بازی اول مصدوم نشدی!
(خنده) یادت هست پارسال چه بلایی سر من آمد؟! توی اولین بازی و توی اولین حرکت پایم پیچید و رفتم خانه! مصدومیت خیلی سخت است و آدم روزهای بدی را می‌گذراند و تازه می‌فهمم فوتبالیست‌ها چه می‌گویند. البته امسال خیلی حواسم به زمین، کفش و این‌جور چیزها بود. دیدی که... اولش دو، سه جفت کفش را تست کردم تا بالاخره کفش مناسب این زمین (چمن مصنوعی) را پوشیدم.

در مورد حضور وحید شمسایی در تیم‌تان صحبت می‌کنی؟
خب هر تیمی می‌تواند چند بازیکن خاص داشته باشد. تیم ما فقط وحید شمسایی را دارد که به نظر من او به تنهایی یک تیم است و می‌تواند همه کاری انجام دهد. همان‌طور که دیدید آقا وحید هم گل زد و هم تیم ما را راه انداخت و من خیلی خوشحالم که می‌توانم توی این بازی‌ها در کنار وحید شمسایی باشم و فوتبال بازی کنم.

این روزها مشغول چه کاری هستی؟
من به تازگی سریال «زیر پای مادر» را کار کردم که الان از تلویزیون پخش می‌شود و خودم هم همراه مردم و از طریق تلویزیون این سریال را می‌بینم. خوشحالم که این سریال مورد توجه مردم قرار گرفته و آنها از این سریال استقبال کرده‌اند. باتوجه به کار فشرده‌ای که انجام دادیم، مدتی را استراحت می‌کنم و ان‌شاءا... دوباره با انرژی برمی‌گردم.

موافقی در مورد پرسپولیس صحبت کنیم؟
(خنده) پرسپولیس که عشقه!

وضعیت پرسپولیس را چطور می‌بینی؟
به نظر من پرسپولیس تیم خیلی خوبی شده و خدا را شکر که بازی‌های خیلی خوبی را هم انجام می‌دهد.

پس از پرسپولیس راضی هستی؟
خیلی... مگر می‌شود که آدم از تیم قهرمان راضی نباشد؟! پرسپولیس قهرمان شده و این بهترین اتفاق برای یک تیم است. البته من در حال حاضر نگران بازی‌های آسیایی هستم و ان‌شاءا... که پرسپولیس بتواند (سه‌شنبه شب) لخویا را شکست دهد. این درست که لخویا تیم قوی است ولی به نظر من پرسپولیس خیلی بهتر است و می‌تواند در دوحه هم این تیم را شکست دهد.

البته اگر مهدی طارمی آن پنالتی را در تهران به گل تبدیل می‌کرد این نگرانی‌ها برای هواداران پرسپولیس پیش نمی‌آمد.
من هم با شما موافق هستم ولی این چیزها توی فوتبال پیش می‌آید. به هر حال پنالتی همین است... یک‌بار هم گل نمی‌شود!

البته طارمی پنالتی‌های زیادی از دست داده.
قبول دارم ولی انصافا طارمی توی بازی با لخویا پنالتی‌اش را خوب زد... زد گوشه دروازه... ولی گلر تیم حریف خوب پرید و به توپ رسید.

اما هواداران پرسپولیس خیلی شاکی‌تر از این حرف‌ها بودند.
اگر طارمی چیپ میپ می‌زد و این‌جور کارها را می‌کرد، من هم شاکی می‌شدم ولی انصافا پنالتی خوبی زد و اگر توپش گل نشد فقط به‌خاطر عکس‌العمل خوب گلر لخویا بود. به هر حال ما بدشانسی آوردیم و ای‌کاش هوادارها می‌توانستند به استادیوم بروند و تیم را تشویق کنند چون اگر این اتفاق می‌افتاد، لخویا دو، سه تا توی تهران می‌خورد.

خیلی پرسپولیسی هستی‌ها؟!
(خنده) اگر دست خودم بود می‌گفتم که کفنم هم قرمز باشد!

استقلال چی؟
راستش من دوست نداشتم که این اتفاق برای استقلال بیفتد. وقتی استقلال دو تا خورده بود دوست داشتم که بازی دو بر یک شود و امیدوار بودم که بازی با چنین نتیجه‌ای تمام شود. ولی حیف که نتیجه بدی رقم خورد. این درست که من پرسپولیسی هستم ولی استقلال در این بازی‌ها نماینده فوتبال ایران بود و دوست نداشتم که چنین اتفاقی برای استقلال بیفتد.

راستی در مورد خریدهای پرسپولیس چه نظری داری؟
پرسپولیس احتیاج داشت تا تقویت شود و به نظر من کار برانکو در مورد تقویت تیم و خریدهای جدید درست بود. تا جایی‌که من می‌دانم پرسپولیس تا امروز منشا و شجاع خلیل‌زاده را خریده که هر دو بازیکنان خوبی هستند و می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. من فکر می‌کنم که با حضور منشا، پرسپولیس تیم بهتر و هجومی‌تری می‌شود و امیدوارم که برای فصل جدید و رقابت‌های آسیایی یک تیم خوب و پرقدرت داشته باشیم.

این درست که پرسپولیس در لیگ قبلی قهرمان شد ولی هم مسایل حاشیه‌ای زیادی در این مورد به وجود آمد و هم پرسپولیس نتوانست یارگیری خوبی انجام دهد.
دقیقا... من هم با شما موافق هستم... متاسفانه در ابتدای فصل پیش اتفاق‌هایی افتاد که خیلی جالب نبود. یکسری مسایل حاشیه‌ای به پرسپولیس ضربه زد و بعضی از بازیکنان نتوانستند آن تمرکز لازم را از ابتدای فصل داشته باشند. آن اتفاق‌هایی که برای طارمی، رضاییان و بعضی بچه‌ها افتاد باعث شد تا آنها دچار یکسری مسایل حاشیه‌ای شوند. اما حالا باتوجه به حضور برانکو و اینکه بازیکنان پرسپولیس باتجربه‌تر شده‌اند. من امیدوارم که دیگر چنین مسایلی توی پرسپولیس به وجود نیاید.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.