b_Newsحرف‌هایی که پس گرفته شدند

علیمنصور در نقش طوطی

تاریخ: 1395/11/08
زمان: 21: 28
نوع: خبر
علیرضا منصوریان سرمربی کم تجربه استقلال بازهم خود را در موقعیتی قرار داد که فرجام خوشایندی برایش نداشت.

ش. ابراهيمي/ به گزارش سايت روزنامه گل، علیرضا منصوریان سرمربی کم تجربه استقلال بازهم خود را در موقعیتی قرار داد که فرجام خوشایندی برایش نداشت. بعد از اینکه استقلال قربانی سوءمدیریت مدیرانش شد، با کمال تعجب شاهد آن بودیم که منصوریان بازهم حاضر شد در نقش ابزاری برای کم کردن فشار روی افتخاری و دوستانش ظاهر شود و در یک ویدیوی سردستی مقابل دوربین باشگاه قرار بگیرد و تمام گناهان را شیفت کند روی مدیران قبلی! اقدامی که از همان ابتدا هم معلوم بود با اعتراض و حمله مدیرانی که مورد اتهام قرار گرفته‌اند مواجه خواهد شد، مدیرانی که اغلب‌شان سابقه همکاری با منصوریان را هم در کارنامه خود دارند و مگر علیمنصور چقدر توان دارد که بتواند همزمان در چندین جبهه بجنگد و از حرف‌های نه‌چندان منطقی‌اش دفاع کند؟
همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد حملات مدیران متهم شده آغاز شدند و اوضاع چنان پیش رفت که منصوریان وادار شد به نوعی حرفش را پس بگیرد. در این میان حاجی فتح‌ا...زاده‌ای که غیر از اعتراضات معمول جمله «منصوریان به یک سیلی نیاز دارد» را هم بیان کرده بود، بهترین بهانه را در اختیار او گذاشت تا مدعی شود که منظور حرف‌هایش فقط حاجی بوده و نه هیچ یک از مدیران دیگر آبی‌ها.
انجام این کار و بیان آن جملات علیه مدیران سابق و وعده علیرضا منصوریان برای توفانی که قرار است امروز در جواب حاجی فتح‌ا...زاده به پا کند، در حقیقت به پیشواز تنش رفتن در هفته پیش رو است. تنشی که عده‌ای معتقدند به نفع منصوریان است و به ضرر استقلال. آبی‌پوشان در هفته پرتنشی که در پیش است، قطعا مسایل فنی خود را تحت‌الشعاع این ماجرا می‌بینند و بخش عمده‌ای از انرژی و ذهن سرمربی‌شان صرف پیش بردن این دعوا خواهد شد. این دو مساله در کنار همدیگر قطعا از نظر فوتبالی به نفع استقلال و هوادارانش نخواهد بود اما برای علیمنصور ماجرا به این اندازه سیاه نیست.
او با وعده پاسخ به فتح‌ا...زاده- البته برای بعد از بازی با پیکان- برای خودش این شانس را خرید که در صورت شکست خوردن در بازی با پیکان گناه باخت را به گردن حواشی ایجاد شده در استقلال بیندازد و بازهم خودش را عقب بکشد. ضمن اینکه با خدمتی که در حق مدیران فعلی استقلال کرده، هیچ بعید نیست که حتی در صورت شکست هم از او حمایت شود و بازهم روی نیمکت آبی‌ها بنشیند.
اما آیا منصوریان دانسته برای منافع فردی خودش استقلال را اسیر حاشیه‌ای تازه کرده یا این اتفاق به‌صورت نادانسته و ناخواسته رخ داده ‌است؟ این سوالی است که هرگز نمی‌توان پاسخ محکم و قاطعی برایش یافت.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.