b_Newsبدون یک روز اردو به قهرمانی آسیا رفتیم

ملی پوش اسکواش: پرخور و توریست نبودم!

تاریخ: 1396/03/10
زمان: 14: 30
نوع: گفتگو
عرفان جمشیدی ملی پوش اسکواش، فدراسیون را زیر تیغ انتقاد برد و از بدقولی های مسوولان لب به گلایه گشود.

عرفان جمشیدی ملی پوش اسکواش می گوید: بهمن سال گذشته برای مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شدم که به عنوان اولی دست یافتم. به جز من ۳ بازیکن دیگر هم برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت شدند. بعد از مسابقات انتخابی قرار بر این شد تا ۱۰ روز بعد اردوی آمادگی تیم ملی برپا شود تا بازیکنان خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنند. هرچه منتظر ماندیم اردوی تیم ملی تشکیل نشد و ما حتی یک روز هم در اردوی تیم ملی حضور نداشتیم تا خود را برای این مسابقات آماده کنیم.

جمشیدی همچنین عنوان داشت: متاسفانه کادر فنی تیم ملی با این طرح قصد داشت تا نفرات حاضر در اردو را به مسابقات آسیایی اعزام کند تا آن‌ها نتوانند موفق به کسب نتیجه شوند و در ادامه نفرات مورد نظر خود را به تیم ملی دعوت کند.در شرایطی که حتی یک روز اردو نداشتیم به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شدیم و در گام نخست حذف شدیم. چندی پیش رییس فدراسیون اسکواش در نامه‌ای خطاب به رییس هیات اسکواش تهران با دلایلی مثل نداشتن احساس به تیم ملی، توریست بودن در مسابقات، خوردن حجم غذای بسیار، ناراحت نبودن بعد از باخت من را بازیکنی غیر حرفه‌ای قلمداد کردند.

وی افزود: نکته قابل توجه این است که حدود ۱۲ سال است در تیم ملی حضور دارم و در ۹ دوره از رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کرده ام. بازیکنی با این پیشینه فعالیت هنوز نمی‌داند که چطور باید غذا بخورد و چه برنامه‌ای را اجرا کند؟ من بعد از یک سال دوری از خانواده سه روز اول سال نو به کرمانشاه رفتم تا در کنار خانواده ام باشم بعد از ۳ روز به تهران برگشتم زیرا به من قول داده بودند که برای تمرین من را به جزیره کیش می‌فرستند ولی بعد از بازگشت حرف شان را نقض کردند.