b_Newsمصاحبه هوری كاردستش داد!

تاكید به رفتن دروازه‌بان اندیمشكی

تاریخ: 1395/11/08
زمان: 22: 42
نوع: گزارش
حسن هوری میان هواداران نفت و مردم شهرآبادان نه تنها محبوب نیست بلكه باید به جرات گفت هواداران و مردم از او متنفر هستند.


به گزارش سایت روزنامه گل، حسن هوری میان هواداران نفت و مردم شهرآبادان نه تنها محبوب نیست بلكه باید به جرات گفت هواداران و مردم از او متنفر هستند تا جایی‌که نمی‌خواهند، او را نه بر سر تمرین نفت و نه در شهر آبادان هم ببینند!
حسن هوری كه در نیمه دوم بازی مقابل صبا در آبادان مورد هجمه هواداران قرار گرفته بود، دوباره در بازی مقابل استقلال مورد هجمه شدید‌تر قرار گرفت، با این تفاوت كه این‌بار از ابتدای بازی به او فحاشی كردند!
حسن هوری كه عامل اصلی باخت به استقلال قلمداد می‌شود، مدت‌هاست كه مورد غضب هواداران قرار گرفته اما او بعد از این شكست و مصاحبه‌ای كه علیه مردم آبادان انجام داد و مدعی شد، كه او و عیسی‌زاده كه اندیمشكی هستند به تنهایی دو مرتبه تیم را بالا آورده‌اند و مردم باید از آنها ممنون باشند، همین باعث خشم هواداران و مردم آبادان شده تا جایی‌كه به او اخطار دادند كه دیگر او را در آبادان نبینند!
باشگاه نفت هم برای اینكه او و این باشگاه به مشكل نخوردند تا اطلاع‌ثانوی از حضور او در تمرینات جلوگیری كردند تا به مرخصی اجباری برود!
در همین راستا شنیده می‌شود كه هوری در هفته‌ای كه گذشت بعد از بازی با استقلال در آبادان دیده نشده و مدیر عامل از او خواسته برای برگشت آرامش به تیم و باشگاه فعلا نباشد. البته شاید این رفتن موقتی نباشد و او برای همیشه برود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.