b_Newsاگر دفاعی بودیم پس چرا با سه مهاجم مقابل تراکتورسازی حمله کردیم

کاظمی: از زاهدی راضی نیستم، حاج محمدی تکه گم شده پازل ما بود

تاریخ: 1395/11/08
زمان: 17: 52
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: از عملکرد شهاب زاهدی راضی نیستم و حاج محمدی تکه گم شده پازل تاکتیکی ما بود.

به گزارش سایت روزنامه گل، فرهاد کاظمی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام اما باید استرس از ما دور شود.  امیدوارم تراکتورسازی در ادامه، بازی‌هایش را با موافقت پشت سر بگذارد. هر چقدر این تیم خوب نتیجه بگیرد، ما هم خوشحال می‌شویم و امیدواریم بتواند به قهرمانی برسد.

کاظمی شائبه اینکه مقابل تراکتورسازی دفاعی بازی کرده است را کاملا رد می کند: مگر تیمی که برای یک امتیاز بیاید، با سه مهاجم بازی می‌کند؟ چند بار دروازه‌ تراکتورسازی را تهدید کردیم. اگر تراکتورسازی پنج، شش بار بار دروازه ما را تهدید کرد، ما هم چند بار دروازه این تیم را با خطر جدی روبه‌رو کردیم.
سرمربی ماشین سازی از مهاجمان تیمش با این همه رضایتی که از تیم دارد ناراضی است: امروز توقعی که از مهاجمانم داشتم، برآورده نشد. در اجرای کار تاکتیکی در فاز هجومی، با مشکل مواجه شدیم و شاید عملکرد پیام صادقیان تا حدی قابل قبول بود. بچه‌های ما از لحاظ روحی و روانی آماده این دیدار بودند. امین حاج‌محمدی هم خوب بازی کرد. او چند ماه از فوتبال دور بود و بازی خوب امروزش قابل تقدیر است. او تکه گم شده پازل تاکتیکی ما بود. با حضور یک مهاجم ازبک شرایط تیم ما بهتر از این هم می‌شود. از بازیکن ازبکی که می‌خواهیم جذب کنیم، شناخت کافی دارم. او برای تیم ملی ازبکستان هم چند بازی انجام داده و بازیکن خوبی است.
کاظمی از عملکرد مهاجم جدا شده از پرسپولیس اصلا راضی نیست: شهاب زاهدی خیلی ضعیف‌تر از آن‌چیزی که انتظار داشتیم کار کرد. اگر افق ما برای ماندن در لیگ برتر است، باید امتیازات را جمع کنیم. از روز اولی که به اینجا آمدم، بازیکنان همگی خوب تلاش کردند اما در کارهای تاکتیکی، به دلیل نبود اعتماد به نفس کافی، نمی‌توانیم خوب عمل کنیم.
سرمربی ماشین سازی گویا دیگر نیازی به مانوئل اسپانیایی در درون دروازه اش ندارد: مانوئل مگر در بازی‌های قبلی چند توپ گرفته بود که تاثیر خاصی داشته باشد؟ من از عملکرد اسلامی در این بازی راضی‌ام و معتقدم او عملکرد خوبی داشت.