تراکتور و بشیکتاش دیدار دوستانه با یکدیگر برگزار می کنند

تاریخ: 1396/03/15
زمان: 17: 38
نوع: خبر
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مسابقه پایانی و مراسم اهدای جام لیگ فوتبال ترکیه حضور پیدا کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در مسابقه پایانی و مراسم اهدای جام لیگ فوتبال ترکیه حضور پیدا کرد.
آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین در ملاقات با احمد نورجبی نایب رئیس باشگاه بشیکتاش زمینه‌های گسترش همکاری های دو باشگاه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
بر این اساس طبق توافقات صورت گرفته بین تراکتوری‌ها با احمد نورجبی مقرر شد دو باشگاه تراکتورسازی ایران و بشیکتاش ترکیه در دو مسابقه دوستانه به صورت رفت و برگشت در شهرهای تبریز و استانبول مقابل هم قرار بگیرند. تاریخ دقیق برگزاری این دو مسابقه همزمان با مهلت فیفا دی و با موافقت سرمربیان دو باشگاه تعیین خواهد شد که احتمالا نخستین مسابقه در نیم فصل سال آتی برگزار می شود.
بررسی زمینه همکاری آکادمی های دو باشگاه از دیگر موارد مطرح شده در مذاکرات آجورلو و نورجبی بود که بر این اساس مقرر شد بازیکنان مستعد و برگزیده آکادمی تراکتورسازی فرصت حضور در آکادمی باشگاه بشیکتاش ترکیه را پیدا کنند و زمینه انتقال استعدادهای فوتبال آذربایجان از این طریق به لیگ ترکیه و همچنین لیگ های معتبر فوتبال اروپا فراهم شود.