b_News با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان می‌توانیم موفق شویم

دژاگه: تیمی را بردیم که بازیکنانش در منچسترسیتی، اتلتیکو مادرید و یوونتوس بازی می‌کنند

تاریخ: 1396/03/15
زمان: 18: 59
نوع: خبر
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که تیم ملی ایران مونته‌نگرو را در دیداری تدارکاتی در حالی شکست داد که بیشتر بازیکنان آنها در اروپا بازی می‌کنند.


به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اشکان دژاگه درباره اردوی تیم ملی فوتبال در کمپ اتریش گفت: من کمی دیر به بازیکنان ملحق شدم، اما امکانات مناسبی نظیر زمین و چمن مناسب برای تمرین تیم ملی وجود داشت. تیم در این کمپ خوب کار کرده و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشته است. با توجه به اینکه فشار تمرینات بالاست، به خاطر حضور بیشتر بازیکنان در لیگ، نباید فشار تمرینی وجود داشته باشد، اما خوشبختانه در این کمپ ملی پوشان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند.
وی درباره دیدار تیم ملی برابر مونته‌نگرو گفت: با تیمی بازی کردیم که در سطح بالایی قرار داشته و بازیکنانی دارد که در لیگ اروپا شاغل هستند. بازی مقابل مونته‌نگرو دیدار بسیار محکمی برای ما بود. مونته‌نگرو مانند ازبکستان بازی می‌کند و توانستیم با شبیه سازی این دیدار دوستانه، پیروز میدان شویم. فکر می‌کنم بازیکنانی که در اردو حضور دارند، آماده هستند و فقط مسعود شجاعی و چند بازیکن دیگر پرسپولیس به تیم ملی اضافه خواهند شد. مطمئنم با کیفیت بالای خود به تیم ملی کمک می‌کنند تا بتوانیم مقابل ازبکستان بازی خوبی را به نمایش گذاشته و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
کاپیتان تیم ملی درباره حضور بازیکنان جوان و بازی دادن به آنها در تیم گفت: تیم جوانی داریم و بازیکنان خوبی حضور دارند که در باشگاه‌های خود بازی می‌کنند. روز گذشته تیم ملی ایران با چند بازیکن جوان در کنار ملی پوشان پر تجربه برابر مونته‌نگرو بازی کرد. تیم مقابل بسیار قوی بود. این تیم از بازیکنانی بهره می‌برد که در منچسترسیتی، اتلتیکو مادرید، یوونتوس و سویا اسپانیا  بازی می‌کنند و ما با تیم جوان خود این دیدار را بردیم.
دژاگه عنوان کرد: اگر با تلفیقی از بازیکنان جوان و پرتجربه ادامه دهیم و خوب کار کنیم، در آینده تیم قوی و موفقی خواهیم داشت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.