b_Newsتصور ما را از یک قهرمان خراب کرد

مهناز افشار: جدیدی جوک سال را گفت!

تاریخ: 1395/11/09
زمان: 00: 30
نوع: خبر
ظهارات عباس جدیدی و حمله او به هنرمندان باعث شد تا چهره‌های سرشناس واکنش‌هایی نشان دهند.

مهرداد مزرعه / اظهارات عباس جدیدی و حمله او به هنرمندان باعث شد تا چهره‌های سرشناسی مثل رضا کیانیان، حامد بهداد، مهناز افشار و خیلی‌های دیگر واکنش‌هایی نشان دهند.
مهناز افشار که در همان اولین روز و در چند جمله جواب دندان‌شکنی به قهرمان سابق کشتی داد این‌بار در اکران خصوصی فیلم «خیابان چهل‌ویکم» با همکار ما گفت‌وگو کرد و در مورد اظهارات عجیب جدیدی چنین توضیح داد: «من نمی‌دانم که آقای جدیدی چطور در مورد ماجرای شاخ بز صحبت کرده... این چیزها مربوط به کار من نمی‌شود. متاسفانه بعضی‌ها رفتارهایی می‌کنند که باعث می‌شود تمام آن تصاویر خوبی که در ذهن دیگران وجود دارد از بین برود.»
مهناز افشار در ادامه در خصوص قهرمان سابق کشتی چنین می‌گوید: «به نظر من آقای جدیدی اشتباه می‌کنند... ایشان فضا را به فضای جنگ تبدیل کرده‌اند. بدون شک آقای جدیدی و دیگر همکاران‌شان باید بدانند که نه من بلکه، شما و همه کسانی که در این شهر زندگی می‌کنند این حق را دارند تا در مورد شهرشان به عنوان یک شهروند صحبت کنند.»
جمله پایانی مهناز افشار در مورد عباس جدیدی شنیدنی است: «ترجیح می‌دهم در مورد این موضوع دیگر صحبت نکنم و فقط در یک جمله می‌گویم که صحبت ایشان در مورد شاخ بز شبیه جوک سال بود.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.