b_Newsباید 10 روز استراحت کنم

میرزاجانپور: هیچ اتفاقی اجباری نبود

تاریخ: 1396/03/16
زمان: 08: 15
نوع: گفتگو
مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده تیم ملی والیبال که در هفته اول لیگ جهانی در دیدار با لهستان مصدوم شد، 10 روز باید تا رسیدن به شرایط نرمال صبر کند.

مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درخصوص مصدومیتش گفت: در ست دوم مسابقه بود که لهستانی‌ها نتوانستند توپ را جمع و جور کنند و امتیاز به ایران داده شد. سامان فائزی هم کنارم ایستاده بود که وقتی امتیاز به ایران رسید مشت‌هایش را گره کرد و به سبک همیشگی خودش خوشحالی کرد. او یک لحظه من را ندید و مشتی که از خوشحالی به هوا پرتاب کرده بود به صورت و چشم من خورد.لحظه‌ای که مشت فائزی به صورتم خورد یک لحظه همه جا سیاه شد و نتوانستم جایی را ببینم. در همان موقع به زمین افتادم  و از شدت درد چند بار دستم را به زمین کوبیدم. پس از آن هم از زمین خارج شدم تا معنوی‌نژاد جایگزینم شود؛ خودم هم به همراه خوش‌خبر راهی بیمارستان شدم.

وی افزود:خوشحالم که معنوی‌نژاد این فرصت را پیدا کرد تا توانایی‌های خود را نشان دهد و به گفته اغلب علاقمندان به والیبال او به همراه سال‌افزون ستاره میدان بود. به هر حال قسمت این بود که این اتفاقات رخ دهد تا ترکیب ایران کاملا دگرگون شود. البته خیلی‌ها می‌گویند که کادر فنی نقشی نداشت و تمام این اتفاقات بالاجبار بود. باید بگویم که در بازی ندادن به عادل غلامی و فرهاد قائمی اجباری وجود نداشت و تصمیم کادر فنی بود که آنها بیرون باشند؛ پس نمی‌توان گفت که تمام اتفاقات از روی اجبار بوده است.

دریافت کننده تیم ملی درخصوص شرایط خودش تصریح کرد: من تا ساعت 2 در بیمارستان بودم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. پلکم 6 بخیه خورد و پزشکان در ایتالیا اعلام کردند که برای رسیدن به شرایط نرمال باید تقریبا 10 روز استراحت کنم. البته در ایران هم باید با چند متخصص چشم پزشکی مشورت کنم تا بهترین اقدامات را انجام دهم.