b_Newsنام پورشیب در کومیته تیمی قرار گرفت

کاپیتان برخلاف میلش مسافر آسیا شد؟!

تاریخ: 1396/03/16
زمان: 14: 18
نوع: خبر
پس از شکست ذبیح ا... پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته در انتخابی قهرمانی آسیا، کادر فنی نام او را در کومیته تیمی قرار داد تا به این ترتیب کاپیتان هم راهی قزاقستان شود.

کاراته‌کاهای ملی پوش این روزها برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا تمرینات خود را پیگیری می‌کنند تا 23 تیر در آستانه قزاقستان به مصاف حریفان خود بروند.

اما انتخابی تیم ملی کومیته انفرادی در حالی هفته گذشته پیگیری شد که ذبیح ا... پورشیب کاپیتان تیم ملی کشورمان با شکست مقابل مهدی خدابخش شانس حضور در ترکیب تیم ملی در مسابقات انفرادی را از دست داد.

این در حالی است که کادر فنی تیم ملی بزرگسالان پس از انتخابی تیم ملی در مصاحبه‌های خود مدعی شدند که به زودی ترکیب تیم ملی کومیته تیمی را اعلام خواهند کرد. طبق آخرین خبرها ذبیح ا... پورشیب کاپیتان تیم ملی ایران با نظر کادر فنی در ترکیب کومیته تیمی در قزاقستان حضور خواهد داشت.

نکته جالب تر هم این است که پورشیب نیز در مصاحبه هایش عنوان کرد ترجیح می دهد به قهرمانی آسیا نرود و به همین خاطر با انصراف تن به شکست در انتخابی داده است.

او ابدا خودش را ناراحت نشان نمی داد و طوری رفتار کرد که نرفتنش به آسیا خود خواسته بوده اما حالا تصمیم جدید کادر فنی حاکی از داستان دیگری است!