b_Newsاستقبال مردم چطور خواهد بود؟

بلیت 40 هزار تومانی لیگ جهانی

تاریخ: 1396/03/16
زمان: 16: 34
نوع: گزارش
تیم ملی والیبال در حالی میزبان هفته دوم لیگ جهانی است که تماشاچیان برای دیدن مسابقه باید بلیت 40 هزار تومانی تهیه کنند.

هفته دوم لیگ جهانی والیبال از روز جمعه 19 خرداد در تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز می شود.شاگردان کولاکوویچ پس از دو شکست سه بر صفر و سه بر یک برابر ایتالیا و برزیل و البته برد ارزشمند سه بر یک مقابل لهستان سه بازی با بلژیک، صربستان و آرژانتین تحت حمایت تماشاگران پر تعداد ایرانی پیش رو دارند. اما آیا مردم مثل همیشه کاری می کنند که جای سوزن انداختن در سالن نباشد ؟

بلیت های سه دیدار تیم ملی والیبال به میزان 40 هزار تومان فروخته خواهد شد و فدراسیون دیروز و امروز اقدام به فروش آنها کرده است. قیمت بلیت برای بازی های مقدماتی لیگ جهانی بی سابقه است و این در حالی است که مدتی قبل تماشای حتی بازی های تیم ملی برای مردم به صورت رایگان بود.

برای پرسپولیس که پر هوادارترین تیم پایتخت است، وقتی قیمت بلیت بازی جام باشگاه های آسیا به بهانه جمع آوری پول برای بدهی مانوئل خوزه به 35 هزار تومان رسید، نصف ورزشگاه در بازی با الریان قطر خالی ماند.

در آن بازی که پنالتی چیپ طارمی هم به بیرون رفت و پرسپولیس نتیجه نگرفت 55 هزار نفر به آزادی رفتند.این در حالی بود که برای بازی های آسیایی پرسپولیس ورزشگاه همیشه پر می شد.

اما والیبال که این روزها از ستاره های جوانش رونمایی کرده، در انتظار این است که ببیند با بلیت 40 هزار تومانی استقبال مردم (بخوانید فقط آقایان) چطور خواهد بود ؟

نخستین بازی ایران روز جمعه از ساعت 21:10 برابر بلژیک برگزار می شود.روز شنبه و یکشنبه هم در همین ساعت شاگردان کولاکوویچ به مصاف صربستان و آرژانتین می روند.