b_Newsقطعا مدال آسیا را می خواهم

جاور: اصلا زمان مناسبی برای تغییر سرمربی نبود

تاریخ: 1396/03/17
زمان: 23: 23
نوع: گفتگو
مهسا جاور یکی از شانس های مدال مسابقات قهرمانی آسیاست. او برای رفتن روی سکوی این مسابقات تمرینات سخت و سنگینی را تحمل می کند.

نگار رشیدی

قایقرانان ایران هر روز به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا نزدیک تر می شوند. مهسا جاور نیز کسی است که حساب زیادی روی او در این مسابقات باز می شود. او هم برای اینکه دست پر از آسیا برگردد، از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

 

از وضعیت ات فعلی ات بگو.

خدا را شکر وضعیت خوبی دارم. تمرینات مان با مربی خارجی یکی شده و خیلی سنگین کار می کنیم. امیدوارم این روند خوب ادامه داشته باشد تا قبل از مسابقات به آمادگی صددرصد برسیم و حضور موفقی داشته باشیم.

 

مهسا جاور دیگر باید فقط به طلا فکر کند؟

بله من قطعا به مدال این مسابقه نیاز دارم. قهرمانی آسیا اهمیت خیلی زیادی برای من دارد. به همین خاطر تمام تلاشم را گذاشته ام که به چیزی که می خواهم برسم.

 

با توجه به رقبای تان کار سختی برای مدال دارید؟

قطعا کارم خیلی سخت خواهد بود. تمام رقبای من پیشرفت کرده اند. دو رقیب اصلی من از کره جنوبی و چین تایپه هستند که بسیار خوب کار کردند. در این مسابقه رقبای من خیلی قوی تر از قبل خواهند بود و من هم تمام تلاشم را کردم که در مسابقه سورپرایز نشوم.

 

با آمدن جیوگانیک تمرینات تان تغییری داشته؟

بله تمرینات تفاوت زیادی با قبل دارد و فشار زیادی را متحمل می شویم. بدن من واقعا خسته شد و احتیاج دارم مدتی استراحت داشته باشم. اما من به این موضوع مثبت نگاه می کنم و امیدوارم در عملکرد ما تاثیر مثبتی داشته باشد. هرچند آقای فرزام هم در کنار ما حضور دارند و حواس شان به تمرینات هست.

 

به نظر شما زمان مناسبی برای تغییر مربی بود؟

نه اصلا زمان خوبی برای این تصمیم نبود. من فکر می کنم وقتی سه ماه تا مسابقه زمان مانده، نباید مربی را تغییر بدهند. ولی با این حال همانطور که گفتم به این موضوع مثبت نگاه می کنم. امیدوارم این تصمیمات به کسب نتیجه خوب منتهی شود.

 

خیلی ها معتقد بودند با توجه به موفقیت های گذشته از جمله کسب سهمیه تغییر مربی نباید انجام شود. نظر شما چیست؟

حرف من هم همین بود. حتی به فدراسیون هم گفتم. من چهار سال است با آقای فرزام کار می کنم و ایشان کاملا روی من شناخت دارند. وقتی مربی جدیدی بیاید زمان زیادی می خواهد تا با ورزشکار آشنا شود. حتی گفتیم اجازه بدهید بعد از قهرمانی آسیا مربی عوض شود اما با صلاحدید رییس کمیته و فدراسیون این تصمیم گرفته شد.