بیانیه باشگاه نفت علیه ادعای علی دایی

تاریخ: 1396/03/17
زمان: 18: 12
نوع: خبر
باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران مراتب اعتراض خود به فسخ قرارداد یکطرفه از سوی برخی بازیکنان را به سازمان لیگ اعلام داشت.

به گزارش سایت روزنامه گل، باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران مراتب اعتراض خود به فسخ قرارداد یکطرفه از سوی برخی بازیکنان را به سازمان لیگ اعلام داشته و انتظار دارد فدراسیون فوتبال نیز براساس مقررات در این باره مانع از تضییع حق و حقوق باشگاهها شود.
در اطلاعیه باشگاه نفت آمده است: باشگاه نفت با توجه به اقدامات برخی بازیکنان در پایان فصل مبنی بر مذاکره با دیگر تیم‌ها طی نامه‌ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اعلام داشته بود هیچ یک از بازیکنان نفت که تحت قرارداد با دیگر تیم ها هستند حق فسخ یک‌طرفه ندارند. امروز نیز سرپرست باشگاه نفت با ارسال نامه‌ای به آقای بهاروند رییس محترم سازمان لیگ اعلام داشته که نفرات تحت قرارداد با این باشگاه براساس مقررات و مستندات حق فسخ ندارند.
باشگاه نفت از طریق کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال نیز این موضوع را تا حصول نتیجه نهایی قویا و قانونا پیگیری خواهد کرد. امیدواریم باشگاه سایپا که با دو بازیکن تحت قرارداد نفت (علیاری و اسدی) قرارداد بسته نیز در این باره پاسخگوی اقدام خود باشد و دست به اقداماتی نزند که نهایتا به تضییع حق و حقوق باشگاهها منجر می‌شود. در این باره علاوه بر معیارهای قانونی و آیین‌نامه‌ها و مصوبات فدراسیون فوتبال باید به این نکته نیز اشاره کنیم که یکی از بازیکنان با اعلام شماره حساب مسدود و عدم اعلام شماره حساب صحیح به باشگاه از دریافت مبلغ خودداری کرده تا بتواند اینگونه اقدام به عقد قرارداد با یک تیم دیگر نماید و باشگاه نفت همه این اتفاقات را به فدراسیون فوتبال گزارش کرده است.
همچنین اعلام می‌داریم محمد دانشگر که تاکید کرده با دو تیم مذاکراتی داشته، تحت قرارداد با نفت تهران است و نمی‌تواند همچون دیگر بازیکنان تحت قرارداد اقدام به فسخ یک‌طرفه نماید. باشگاه نفت انتظار دارد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بر اساس قوانین و مقررات مانع از تضییع حق و حقوق باشگاه‌ها شده و اجازه ندهد برخی بازیکنان با برخی اقدامات خاص و عجیب سعی در دور زدن قانون داشته و بدون توجه به قراردادی که دارند اقدام به عقد قرارداد با دیگر تیم‌ها کنند.
امیدواریم باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا نیز دست به اقدامات خلاف قوانین نزده و کاری نکند که منجر به از بین رفتن حق و حقوق باشگاههای فوتبال می شود. با آگاهی از همه اتفاقات شایسته است در این باره هر چه سریعتر رسیدگی‌های لازم انجام شود و باشگاه نفت هم قویا و قانونا پیگیر این موضوع خواهد بود. تاکید داریم این فسخ‌های یک‌طرفه قانونی نبوده و باشگاه نفت هم اجازه نمی‌دهد به همین راحتی حق و حقوق باشگاه تضییع شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.