b_Newsمسوولان تا دیر نشده به داد سیاه‌جامگان برسند

بادامکی: می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم اگر از ما حمایت شود

b_News محرومیت زرگر هیچ دردی از ما دوا نمی‌کند
تاریخ: 1395/11/09
زمان: 05: 43
نوع: گفتگو
کاپیتان تیم سیاه‌جامگان معتقد است که این تیم شانس بقا در لیگ برتر را دارد.

سحر خسروجردی / حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه‌جامگان معتقد است که این تیم شانس بقا در لیگ برتر را دارد به شرطی که مسوولان باشگاه و شهر مشهد از این تیم حمایت کرده و به داد سیاه‌جامگان برسند. چون آنها تیم خوبی دارند که پتانسیل بقا در لیگ برتر را دارد اما مشکلات زیادی دارند که اجازه نمی‌دهد با تمرکز کامل در مسابقات شرکت کنند و تا دیر نشده باید مشکلات این مجموعه حل شود تا بتوانند امتیازات لازم را در بازی‌های بعد جمع کنند.


مقابل سایپا شکست خوردید. بازی چطور بود؟
بازی برابری بود و دو تا تیم اگر آن اتفاق داوری نمی‌افتاد نمی‌توانستند به یکدیگر گل بزنند و این عدم گلزنی هم به خاطر استرس بالای بازی بود. به هر حال آن اتفاق افتاد و باختیم و در مجموع بازی برابر بود و چیز خاصی نداشت.


در مورد آن صحنه داوری که اشتباه تیم داوری بود چه نظری داری؟
قطعا آن صحنه لطمه خیلی سنگینی به تیم ما زد. تیم‌هایی که مثل ما هستند و رقیب ما در پایین جدول محسوب می‌شوند بازی مستقیم مقابل آنها خیلی حساس و سرنوشت‌ساز است و این تک‌امتیازها خیلی به درد ما می‌خورد. در چنین بازی‌هایی که استرس زیاد است اگر ما هم به گل می‌رسیدیم آنها نمی‌توانستند خودشان را جمع کنند. درست مثل ما که بعد از گل نتوانستیم خودمان را جمع کنیم و به گل مساوی برسیم.


داور هم به دلیل آن اشتباه وحشتناک محروم شد. در این رابطه صحبت می‌کنی؟
داور محروم شد اما دردی از ما دوا نمی‌کند. زرگر را خودم به لحاظ شخصیتی دوستش دارم اما امسال دو تا بازی برای ما قضاوت کرد که در هر دو بازی لطمه خوردیم. بازی اول که مقابل ماشین‌سازی بود که به اشتباه بازیکن ما را اخراج کرد و پنالتی ما را هم نگرفت و در بازی با سایپا هم که چنین اشتباهی کرد. او را محروم کرده‌اند اما کمکی به ما نمی‌کند چون امتیازات اینگونه بازی‌ها خیلی مهم است. تعجب می‌کنم از زرگر که اول سوت زد و هند گرفت و بعد از آن از کمکش مشورت گرفت و کمکش هم گفت که چیزی ندیدم اما نمی‌دانم چطور و چرا آن گل را قبول کرد.


امروز با فولاد بازی دارید. تصور تو از این بازی چیست؟
خودم که متاسفانه محروم هستم و نمی‌توانم بازی کنم. بازی سختی داریم و هیچ بازی آسانی وجود ندارد و از شانس بد ما فولاد هم دو تا بازی پشت سر هم باخته و دنبال جبران است اما ما تیم خوبی داریم. فقط این استرس ما را اذیت می‌کند چون حمایت از تیم ما کم است و مشکل زیاد داریم. اما بچه‌های ما هر بازی با تمام توان می‌جنگند تا دست پر از زمین بیرون بیایند. امیدوارم در بازی با فولاد هم بچه‌ها تمام تلاش خودشان را بکنند و دست پر از میدان خارج شوند.


سیاه‌جامگان امسال در لیگ برتر می‌ماند؟
شرایط‌مان بد نیست و می‌توانیم در لیگ برتر بمانیم. هنوز 12 تا بازی مانده و این شانس را داریم که بمانیم. اما اگر تیم ما حمایت نشود و مسوولان کمک نکنند خیلی سخت است. الان وقت کمک به سیاه‌جامگان است و به داد تیم برسند چون دو هفته دیگر واقعا دیر می‌شود. بچه‌های ما همه تلاش‌شان را می‌کنند و با تمام وجود بازی می‌کنند اما امیدوارم مسوولان باشگاه و شهر مشهد به داد تیم برسند و مشکلات را حل کنند تا بچه‌ها با انگیزه بیشتر تلاش کنند و امتیازات لازم را برای ماندن در لیگ برتر جمع کنیم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.