b_Newsبا حفظ بازیکنان خوب امسال هم قدرتمند هستیم

حاتمی: آنقدر معرفت دارم که تراکتورسازی را در این شرایط تنها نگذارم

تاریخ: 1396/03/22
زمان: 13: 00
نوع: خبر
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: آنقدر مرام و معرفت دارم که تیم را در این شرایط تنها نگذارم.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، فرزاد حاتمی در مورد تمدید قراردادش با این باشگاه،‌ گفت: پیش از این بارها اتفاق افتاده بود که یحیی گل‌محمدی من را به تیم‌های خودش دعوت کند اما انگار قسمت نبود. بالاخره اینبار در تبریز قسمت شد که من شاگرد آقای گل محمدی باشم و از این اتفاق خیلی خوشحالم.
مهاجم باتجربه تراکتورسازی در خصوص تمدید قراردادش اظهار داشت: خوشحالم که  یک سال دیگر می‌توانم در خدمت مردم شریف آذربایجان باشم. باید بگویم من آنقدر مرام و معرفت دارم که تیم را در این شرایط تنها نگذارم. وقتی بزرگ‌تر ما  مهدی کیانی قبل از همه بچه‌ها برای تمدید قرارداد پیش قدم شد ما هم وظیفه داریم بیاییم و در این شرایط تیم را تنها نگذاریم. بدون تردید سایر بچه ها هم آنقدر معرفت دارند که می‌آیند و قراردادشان را تمدید می کنند. ان‌شاءالله در این فصل هم تیم خوبی خواهیم داشت.
وی با اشاره به انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی تراکتورسازی گفت:همه اهالی فوتبال گل‌محمدی را به خوبی می شناسند. او مربی خوش اخلاق و بسیار خوبی است که با جوان ها خیلی خوب کار می کند. ان‌شالله امسال همه ما در کنار هم زیر نظر آقا یحیی و با کمک مصطفی آجورلو تیم قدرتمندی بسازیم و نتایج شایسته ای بگیریم. نتایجی که در شان مردم خوب آذربایجان باشد. تراکتورسازی در این فصل نماینده ایران در آسیاست و امیدوارم بهترین نتایج را در این رقابت ها کسب کنیم.
مهاجم تراکتورسازی همچنین در خصوص ترکیب این تیم در فصل جدید گفت: شاید مثل سایر تیم‌ها نتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم اما از سوی دیگر بازیکنان خوب خودمان را حفظ کرده ایم و تیم قدرتمندی داریم. تعدادی از بازیکنان جوان هم به جمع تیم اضافه می شوند که اتفاق خوبی است. بالاخره نیروی جوانی باید به تیم تزریق شود و قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت. بازیکنان جوان آینده تراکتورسازی را تضمین می‌کنند در حالی که می‌توانند کنار بازیکنان با تجربه تیم چیزهای زیادی بیاموزند و به تیم کمک کنند.در مجموع ما تیم خوبی داریم که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.
حاتمی در پایان گفت: حرف آخر من با هواداران است. بازیکن جوان بیش از هر چیز به اعتماد و حمایت این هوادار نیاز دارد. امسال تراکتور بیش از همیشه به هوادارانش نیاز خواهد داشت و روی حمایت آنها حساب می کنیم. انتظار داریم به ورزشگاه بیایند و در همه بازی ها با تمام وجود تیم را تشویق کنند. امتیاز و قدرت ما هوادار پرشور ماست که در این فصل باید خودش را نشان بدهد و تیم محبوبش را تنها نگذارد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.