b_Newsعلی دایی شرایط زندگی مرا به‌طور کلی عوض کرد

فراهانی: مرا برای سایپا نخواهد ناراحت نمی‌شوم چون دایی همه‌جوره در قلب ماست

تاریخ: 1396/03/23
زمان: 14: 03
نوع: خبر
میلاد فراهانی دو سال است که با علی دایی کار می‌کند و دوست دارد همچنان کنار او باشد.

به گزارش سایت گل، میلاد فراهانی دو سال است که با علی دایی کار می‌کند و دوست دارد همچنان کنار او باشد و در سایپا هم زیر نظر دایی کار کند چون اخلاق و رفتار دایی را به‌گونه‌ای می‌داند که بازیکن وابسته او می‌شود و دوست دارد همچنان کنارش باشد اما هنوز از طرف دایی کسی با او برای پیوستن به سایپا تماس نگرفته است و منتظر اتفاقات روزهای آینده است.

تو با نفت تهران قرارداد داری؟
نه، قراردادم با نفت تهران یک‌ساله بود و تمام شد. فعلا تنهایی تمرین می‌کنم تا تیم جدیدم مشخص شود.

علی دایی برای حضور در سایپا با تو صحبت نکرده است؟
چون محمدرضا اخباری به سایپا برمی‌گردد و من هم جزو سهمیه محسوب می‌شوم صحبتی با آقای دایی برای حضور در سایپا نشد. با بودن اخباری شرایط در سایپا سخت می‌شود.

یعنی اگر به سایپا بروی ممکن است به تو بازی نرسد؟
احتمال دارد اما تماسی هم از طرف آقای دایی گرفته نشده است.

و اگر تماس بگیرند؟
بستگی به شرایط دارد. من که شخصا ارادت خاصی به آقای دایی دارم و می‌روم. به هر حال بحث رقابت است و من هم همیشه هر جایی که بوده‌ام رقابت کرده‌ام و اگر شرایط خوب باشد می‌روم.

انگار دلت با علی دایی است؟
بله، من دو سال با ایشان کار کرده‌ام و به علی آقا عادت کرده‌‌ایم و آدم دوست‌داشتنی است و آدم دوست دارد همیشه با علی دایی باشد.

در مورد قراردادهای شما با نفت تهران هم علی دایی پشت بازیکنان بود و انگار حمایت‌های او هم در این ارتباط و ارادتی که به او دارید تاثیرگذار است؟
بله، همان موقع هم که علی آقا در نفت تهران بود خیلی زحمت کشید تا بچه‌ها به حق و حقوق‌شان برسند و الان هم با مصاحبه‌هایش از ما حمایت می‌کند. همین اخلاق آقای دایی باعث می‌شود وابستگی بازیکن به ایشان بیشتر شود و تا الان نشنیده‌ام که بازیکنی از علی دایی بد بگوید.

اگر دایی برای حضور در سایپا با تو تماس نگیرد از او ناراحت می‌شوی؟
نه، چون دو سال است که با آقای دایی هستم و با روحیات ایشان آشنایی دارم و خیلی به من لطف داشت و زندگی مرا به طور کلی عوض کرد. من شرایط سختی داشتم و با حضور علی دایی شرایطم عوض شد و الان هم اگر مرا نخواهد ناراحت نمی‌شوم. علی دایی همه‌جوره در قلب ماست و یک‌جور دیگری دوستش داریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.