b_Newsبازیکنان تیم ملی ایران را تحسین می‌کنم

کی روش: دیدید که صعود به جام جهانی دشوار بود

تاریخ: 1396/03/23
زمان: 00: 07
نوع: خبر
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است برخی از افراد در فدراسیون فوتبال از صعود تیمش به جام جهانی ۲۰۱۸ خوشحال نیستند.


به گزارش سایت روزنامه گل، کارلوس کی‌روش پس از برتری 2 بر صفر تیم ایران مقابل ازبکستان و راهیابی تیم تحت هدایتش به جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: نرسیده باید بگویم بازی خوبی را امروز شاهد بودیم. مقابل تیم خوبی قرار گرفتیم که دارای بازیکنان بسیار خوبی است. این نشان می‌دهد صعود به جام جهانی به هیج وجه راحت نیست. بعضی از افراد هستند که فکر می‌کردند صعود به جام جهانی آسان است، اما با این تیمها و بازی‌هایی که ما شاهدش بودیم، دیدیم که صعود به جام جهانی کار بسیار دشواری بود.
وی در ادامه افزود:  من از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بابت عملکرد خوبی که داشتند تشکر و قدردانی کرده و آنها را تحسین می‌کنم. به بازیکنان و تیم ملی ازبکستان هم تبریک می‌گویم. متأسفانه آنها امروز باختند، ولی باخت جزوی از فوتبال است. برای تیم ازبکستان بهترین‌ها را آرزو دارم، چرا که آنها هنوز شانس صعود به جام جهانی را دارند.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطرنشان کرد: مطلبی که در مورد بازیکنان باید بگویم، این است که آنها با تعهد بسیار بالا، با انگیزه و مخصوصاً با فداکاری در طول این سفری که با یکدیگر داشتیم و امشب به اینجا رسیدیم، فداکاری‌های زیادی داشتند. آنها متعهد بودند تا به هدفی که همه با یکدیگر در ذهن داشتیم، دست پیدا کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.