گوچی، قابل اتکا برای جام جهانی / سروش در راه سعادت یا اشتباه بزرگ؟

تاریخ: 1396/03/23
زمان: 13: 34
نوع: خبر
رفیعی که خبر حضور او در تیم الخور در روزهای گذشته به نقل از یکی از رسانه‌های قطری منتشر و به صورت انبوهی در ایران تکثیر شد، کماکان کار خود را در این باشگاه نهایی نکرده است.


آرمان صالحی / سروش رفیعی که خبر حضور او در تیم الخور در روزهای گذشته به نقل از یکی از رسانه‌های قطری منتشر و به صورت انبوهی در ایران تکثیر شد، کماکان کار خود را در این باشگاه نهایی نکرده اگرچه ممکن است در این‌باره اتفاقات جدیدی بیفتد.
رضا قوچان نژاد دیگر ملی‌پوش ایرانی بعد از چند فصل نسبتا ضعیف باشگاهی از چارلتون انگلیس به هلند بازگشت تا دوباره پیراهن باشگاه هیرنوین را برتن کند و فصل خوبی را برای خود رقم بزند.


کوچ از تیم قهرمان به ته‌نشین؟
سروش رفیعی که در تیم قهرمان ایران بازی می‌کرد در صورت حضور در الخور به باشگاهی می‌رود که آخرین تیم بازمانده لیگ ستارگان قطر است. این بازیکن هنوز هیچ خبر دقیقی درباره آینده خود به رسانه‌ها نداده و باید منتظر حرف‌های رسمی وی بود. با این حال رتبه و شرایط این تیم و ادامه رقم پیشنهادی تیم قطری باعث شده تا پرسپولیسی‌ها به بازگشت او امیدوار باشند.
هواداران پرسپولیس مشتاق به ادامه همکاری او با تیم محبوب‌شان هستند زیرا شماره هفت پرسپولیس در نیم فصل حضور خود در این تیم توانست عملکرد قابل قبولی به جا بگذارد. رفیعی در سال منتهی به جام جهانی نمی‌خواهد با تصمیمی اشتباه خود را از این اتفاق مهم دور کند و با توجه به اینکه در حال حاضر جدی‌ترین پیشنهاد به این بازیکن از سوی الخور صورت گرفته، می‌توان به رد آن از سوی ستاره ایرانی امیدوار بود تا بار دیگر شماره هفت سرخپوشان را برتن کند.


بازگشت خوش‌یمن
هیرنوین، رضا قوچان‌نژاد را به فوتبال حرفه‌ای معرفی و باعث پیشرفت این بازیکن مشهدی شد. به ثمر رساندن 19 گل در اولین فصل بازگشت به هیرنوین باعث شد تا او در بازگشتش، ستاره بی‌چون و چرای تیمش باشد. گوچی علاوه بر توانایی بالای گلزنی در محوطه جریمه، در این فصل سه پاس گل نیز داد.
رضا قوچان‌نژاد در دوره قبلی جام جهانی ستاره شماره یک ایران بود که با گل‌هایش سند پیروزی و حضور ایران در برزیل را به امضا رساند. او هرچند در این دوره بیشتر زیر سایه موفقیت سردار آزمون قرار گرفته اما با عملکردی خیره‌کننده در لیگ هلند که تا هفته‌های پایانی شانس کسب عنوان آقای گلی را در اختیار داشت، اکنون به تیم‌ملی بازگشته است.
قوچان‌نژاد در دوره قبلی با گل فوق‌العاده خود به کره جنوبی زمینه‌ساز صعود ایران به برزیل شد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.