b_Newsبا صعود ایران به جام جهانی لیگ جذابی خواهیم داشت

حسین فاضلی: سپاهان یکی از دو مدعی اول قهرمانی لیگ هفدهم است

b_News کرانچار خودش مرا به سپاهان آورد و می‌خواهم خودم را به او ثابت کنم
تاریخ: 1396/03/24
زمان: 12: 46
نوع: خبر
هافبک نفوذی تیم سپاهان این تیم را یکی از دو مدعی اول قهرمانی و کسب سهمیه لیگ هفدهم می‌داند.

سیدیاسر رضوی/ هافبک نفوذی تیم سپاهان این تیم را یکی از دو مدعی اول قهرمانی و کسب سهمیه لیگ هفدهم می‌داند. حسین فاضلی امیدوار است با کرانچار روزهای خوبی را در لیگ هفدهم به عنوان کسی که او را به این تیم آورده تجربه کند از تلاشی می‌گوید که با آن می‌خواهد نظر کی‌روش را نسبت به فوتبالش جلب کند.

تمرینات سپاهان هم با آمدن کرانچار استارت خورد؟
بله، از امروز تمرینات زیر نظر آقای کرانچار شروع می‌شود تا ان‌شاء‌ا... یک استارت قدرتمند برای لیگ هفدهم بزنیم.

یک ارزیابی کوتاه از سپاهان فصل گذشته بخواهی داشته باشی شرایط را چطور دیدی؟
سال گذشته با تمام کم و کاستی و خوب و بدش تمام شد. خدارا شکر امسال با خریدهای خوبی که داشتیم و حفظ شاکله اصلی تیم و در کنار آن آمدن کرانچار، شرایط خوب است. بازیکنان خوبی جذب کردیم تا ان‌شاء‌ا... با قدرت به میدان برویم و سپاهان را به حقش که قهرمانی است برسانیم.

دقیقا مثل ادعای تو را خیلی از اهالی فوتبال دارند که سپاهان را در کنار پرسپولیس بابت یارگیری‌های خوبی که داشته از مدعیان اصلی قهرمانی می‌دانند؟
یارگیری ما براساس نیازهایی بود که احساس می‌شد و این نبود که بخواهیم بازیکن اضافه جذب کنیم. واقعا تیم خوبی داریم و من هم معتقدم سپاهان جزو دو تیم اول مدعی قهرمانی و کسب سهمیه در لیگ هفدهم است.

فصل گذشته در مقطعی که ویسی سرمربی سپاهان بود به تو بازی بیشتری می‌رسید اما با آمدن کرانچار این بازی‌ها کمتر شد؟
در زمان ویسی بازی کردم اما وقتی کرانچار آمد مصدوم شدم و به همین خاطر ایشان نتوانست از من استفاده کند. اتفاقا من را زمانی که آقای کرانچار در سپاهان بودند به این تیم آوردند و جزو بازیکنانی هستم که خودشان انتخاب کرد. بدشانسی من بود که مصدوم شدم وگرنه قطعا با حضور ایشان بازی بیشتری به من می‌رسید چون کاملا روی من شناخت دارد.

پس فکر می‌کنی امسال یکی از مهره‌های اصلی کرانچار هستی؟
ان‌شاء‌ا... با شناختی که ایشان از من دارد و با تلاش خودم در فصل پیش رو یکی از مهره‌های تاثیرگذار سپاهان باشم و همه کادرفنی و هواداران را شاد کنم. خدا را شکر تیم‌ملی به جام جهانی صعود کرد و ضمن تبریک به کی روش و همه بازیکنان تیم‌ملی امسال سال مهمی برای همه بازیکنان لیگ برتر است. این صعود یک انگیزه مضاعف به همه بازیکنان لیگ برتر می‌دهد و قطعا لیگ هفدهم لیگ بهتری از کار درخواهد آمد. تیم‌ها قوی‌تر ظاهر می‌شوند و می‌خواهم حسابی بابت این قضیه خودم را نشان بدهم تا کی‌روش روی بازی من نظر مثبت پیدا کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.