b_Newsکفگیر استقلال به ته دیگ خورد

استقلال پول بمب ترکاندن ندارد!

تاریخ: 1396/03/24
زمان: 12: 19
نوع: خبر
استقلالی‌ها تمام توان مالی‌شان را برای پاس شدن چک بازیکنان و پرداخت قسط آخر مطالبات جی لوید ساموئل گذاشتند.

مهدی اسماعیل‌پور / استقلالی‌ها تمام توان مالی‌شان را برای پاس شدن چک بازیکنان و پرداخت قسط آخر مطالبات جی لوید ساموئل گذاشتند و بعد از جذب حسن بیت‌سعید و مهدی قائدی حالا کف‌گیرشان به ته دیگ خورده است و پول چندانی برای برای ستاره‌های لیگ برتری ندارند. پول باقیمانده هم باید صرف تمدید قرارداد کاوه رضایی، امید ابراهیمی، امید نورافکن و دیگر بازیکنان آزاد شود که هرکدام پیشنهاد‌های خوبی از سایر تیم‌ها دریافت کرده‌اند. به همین دلیل آنها از پس پرداخت رقم مورد نظر شایان مصلح و مرتضی تبریزی برنیامدند. شنیده می‌شود رضا افتخاری و پندار توفیقی برای اعلام همین موضوع و ایجاد تغییر در لیست خرید استقلال با منصوریان جلسه گذاشته بودند و نتیجه‌اش هم همان‌طور که مسوول نقل و انتقالات باشگاه گفت این است که بمب نمی‌ترکانند یا به عبارت دیگر ستاره دیگری جذب نمی‌شود و دیگر این که سه، چهار بازیکن بیشتر جذب نخواهد شد! روزبه چشمی، مهدی قائدی، سجاد شهباززاده و احتمالا پژمان منتظری باید این چهار خرید باشند. حالا اگر قائدی و چشمی را حساب نکنیم استقلال غیر از سجاد و منتظری فقط دوبازیکن دیگر جذب می‌کند. این در شرایطی است که آبی‌ها در پست دفاع راست، دفاع چپ و هافبک بازیساز دست کم به یک خرید جدید نیاز دارند. دلیل قیافه درهم رفته و مصاحبه نکردن منصوریان با خبرنگاران برخلاف معمول هم ناراحتی سرمربی استقلال از این موضوع است. این در شرایطی است که پرسپولیس چند ستاره جذب کرده و روی یکی دو بازیکن اسم و رسمدار دیگر مثل شجاعیان هم دست گذاشته است. به این ترتیب هواداران استقلال نباید غیر از دو، سه بازیکن دیگر مثل منتظری، شهباززاده و جباروف یا یک هافبک بازیساز دیگر منتظر از راه رسیدن ستاره‌های بزرگی به قول افتخاری بمب و ترقه باشند! شاید دلیل دست دست کردن سجاد برای بستن قرارداد همین بی‌پولی استقلالی‌ها یا همان صرفه جویی اقتصادی و در اولویت بودن مسایل مالی باشد.

 

امید علیمنصور به استقلالی‌های متمول
در چنین شرایطی حالا تمام امید منصوریان دوستان متمول و استقلالی‌های دست به جیبی است که در شرایط سخت سال‌های گذشته در جذب بازیکن به باشگاه کمک کرده‌اند. شنیده می‌شود منصوریان در جلسه فوق به افتخاری و توفیقی گفته می‌توانند روی کمک برادران شفیع‌زاده حساب باز کنند. از طرف دیگر او یا باید مقابل افتخاری و وزارت ورزش بایستد یا تیمش را با بازیکنان جوان‌تر و ارزان‌تر ببندد و البته نتیجه هم بگیرد. این معادله‌ای است که علیمنصور در روزهای اخیر باید راه‌حلی برایش پیدا کند.

 

نارضایتی هواداران از خروجی جلسه 3 نفره
تصمیم استقلالی‌ها درست یا غلط و دلیل آنها منطقی یا غیرمنطقی باشد حسابی هواداران استقلال را ناراحت و ناراضی کرده است. بعد از چهار فصل دوری از جام آنها در لیگ هفدهم انتظار قهرمانی دارند. منصوریان هم می‌داند برخلاف فصل قبل اگر نتواند خوب نتیجه بگیرد و در هفته‌های ابتدایی امتیاز از دست بدهد سیبل تماشاگران می‌شود و با اعتراض هواداران روبه‌رو خواهد شد و این‌بار احتمال برکناری‌اش در میانه فصل جدی خواهد بود به خصوص که این بار آلترناتیو بزرگی مثل فرهاد مجیدی محبوب را بالای سرش احساس می‌کند. دوره‌های مربیگری فرهاد کمتر از سه ماه دیگر تمام می‌شود! منصوریان به هواداران اطمینان داده تیم خوبی برای فصل بعد آماده می‌کند اما در شرایط کنونی کمتر کسی این صحبت را جدی می‌گیرد چون در مقام عمل آبی خیلی از رقبای خودشان یعنی پرسپولیس و سپاهان عقب‌تر هستند. قرار است از 27 خرداد تمرینات شروع شود اما تنها خروجی استقلال در نقل و انتقالات جذب مهدی قائدی، حسن بیت‌سعید و احتمالا شهباززاده و منتظری خواهد بود. بدون تمدید قرارداد حتی یکی از ستاره‌های فصل قبل که گفته می‌شود از تیم‌های داخلی و خارجی پیشنهاد دارند.  

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.