b_Newsچند سوال بی‌جواب ازمدیران تراکتور

استناد فقط به بخشی از حرفهای کارشناس

تاریخ: 1395/11/09
زمان: 14: 54
نوع: خبر
مهدی کیانی و بقیه تراکتوری‌ها در حالی از ناداوری در بازی روز جمعه شکایت دارند که بسیاری از کارشناسان داوری معتقدند پنالتی اعلام شده به سود این تیم در دقیقه82 بازی اشتباه بوده است!

fبه گزارش سایت روزنامه گل ،مهدی کیانی و بقیه تراکتوری‌ها در حالی از ناداوری در بازی روز جمعه شکایت دارند که بسیاری از کارشناسان داوری معتقدند پنالتی اعلام شده به سود این تیم در دقیقه82 بازی اشتباه بوده است! در واقع در روزی که تراکتورسازی از نظر فنی یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشت، داور بازی به اشتباه این فرصت را به آنها داد که گل بزنند و بازی را ببرند، اما محمد ابراهیمی که در این چند هفته فرشته نجات تبریزی‌ها بوده، این ضربه را از دست داد. دیروز باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای داد و در آن از فدراسیون فوتبال خواست با بخشیدن کیانی برای بازی با پرسپولیس، اشتباهات داوری رخ داده به ضرر این تیم در داربی تبریز را جبران کند! فارغ از شگفت‌انگیز بودن این پیشنهاد، در بخشی از بیانیه مورد نظر آمده است: «درصحنه پنالتی تیم تراکتورسازی نیز شاهد بودیم دروازه‌بان تیم حریف بیش از سه متر از دروازه خود جلوآمده است که تمامی کارشناسان بر این موضوع نظر مشترکی داشتند و آقای غیاثی به‌عنوان کارشناس داوری این سوال را می‌پرسد که آقای داور چگونه حرکت روبه‌جلوی حداقل سه متری دروازه‌بان را قبل از زدن ضربه ندیدی؟» این در حالی است که همین آقای غیاثی که در بیانیه تراکتور به سخنان او استناد شده، یکی از کارشناسانی بود که اصل پنالتی گرفته شده برای سرخپوشان تبریزی را اشتباه دانسته! 
در مورد اخطار منجر به محرومیت مهدی کیانی هم شاید بهترین حرف را امیر قلعه‌نویی زد؛ سرمربی تراکتورسازی که بعد از مسابقه در مصاحبه با رادیو گفت: «من از کیانی دلخورم و در رختکن هم به او گفتم. به فرض که داور یک خطای اشتباه وسط زمین گرفته، کاپیتان باتجربه ما چرا باید اعتراض کند و کارت بگیرد؟» سوال دیگر اینکه مگر در همین مسابقه هفته گذشته بین پرسپولیس و گسترش‌فولاد، جلال حسینی به خاطر اعتراض به داور کارت نگرفت و یک بازی محروم نشد؟ پس چرا تکرار همان اتفاقی که برای کاپیتان پرسپولیس رخ داد در مورد کاپیتان تراکتورسازی، به دست‌های پشت پرده منتسب می‌شود؟
از سوی دیگر اعتراض تراکتورسازان به عدم برگزاری همزمان مسابقات این تیم با بازی‌های پرسپولیس در حالی همچنان پابرجاست که مسوولان سازمان لیگ بارها به این سوال پاسخ داده‌اند. طبق برنامه فعلی لیگ شانزدهم، قرار بوده چهار هفته تراکتور زودتر از پرسپولیس بازی کند که این فرجه روز جمعه به پایان رسید و از حالا به بعد هم قرار است چهار مرتبه پرسپولیس پیش از تراکتورسازی به مصاف رقبایش برود. سه هفته پایانی هم که بین همه تیم‌ها به شکل همزمان برگزار خواهد شد؛ خب بقیه جنجال‌ها به خاطر چیست؟

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.