b_Newsدوباره انوشیروانی کوتاه آمد و

کیانوش خود مختار شد !

تاریخ: 1396/03/26
زمان: 12: 35
نوع: گزارش
کیانوش رستمی دوباره به مسیر المپیک بازگشت !

پایان بیست و ششمین جلسه شورای عالی  وزنه برداریبا تصمیمات مهمی برای تیم ملی وزنه بزرگسالان که رقابت های جهانی 2017 آمریکا را پیش رو دارد همراه بود.نشست مهمی که پایانش بازگشت و حضور مجدد کیانوش رستمی قهرمان و رکوردار وزنه برداری جهان به تمرینات اردویی البته با عنایت به شرایط خاص و ویژه ای همراه بود !
ابتدا اعضاء شورای فنی گفت و شنودی با کیانوش رستمی داشتند و در این خصوص پس از بحث و تبادل نظر به 2 گزینه جهت رأی گیری رسیدند:
1- با توجه به اینکه رستمی بعنوان رکوردار وزنه برداری جهان و المپیک جزو نوابغ و سرمایه ملی ورزش ایران و این رشته المپیکی به شمار می رود، فدراسیون وزنه برداری امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز این قهرمان برای آماده سازی و حضوری موفق در رقابت های جهانی داشته باشد فراهم می کند تا ملی پوش دسته 85 کیلوگرم در تیم ملی وزنه برداری همراه یک مربی که مورد تایید وی و فدارسیون وزنه برداری باشدتمرینات خود را مجدداً آغاز کند. این برنامه تا مسابقات جهانی ادامه دارد.هرگونه ارتباط وی با اردوهای تیم ملی باید از طریق فدراسیون صورت گیرد و قراردادی رسمی با حفظ تمامی مقررات جاری با فدراسیون منعقد کند.
2- انسجام تیم ملی به صورت یکپارچه تمرین کردن حفظ شود و هرکس در این خصوص باید تابع اتحاد جمعی باشد و همه در این خصوص یکسان می باشند.
اما درنهایت پس از شور حاضرین در جلسه مقرر گردید در خصوص گزینه یک و معرفی مربی مورد وثوق رستمی وی بعد از مسابقات جهانی و طی 10 روز آینده یک نفر را به عنوان مربی معرفی کند.
به این ترتیب دوباره کیانوش رستمی به حکومت خود مختارش در تیم ملی ادامه داد و سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی کوتاه آمد.موضوعی برای المپیک ریو هم رخ داد.نمونه واضح ورزشکاری سالاری و بی احترامی به تیم ملی ! اما نکته جالب این است که رستمی چه کسی را برتر از انوشیروانی که فدراسیون به او اعتماد دارد، معرفی خواهد کرد ؟
راستی از سهراب مرادی دیگر قهرمان المپیک چه خبر ؟ او به تیم ملی برمی گردد یا خیر ؟

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.