سایه نقل و انتقالات بر سر جام کنفدراسیون ها

تاریخ: 1396/03/26
زمان: 16: 22
نوع: خبر
نام چندین بازیکن از بازیکنان حاضر در جام کنفدراسیون های 2017، همچنان در اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستانی فوتبال به چشم می خورد.

به گزارش سایت روزنامه گل، از مهم ترین این چهره ها می توان به الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی آرسنال اشاره کرد که تیم های منچسترسیتی، بایرن مونیخ و پی اس جی به شدت به دنبال جذب او هستند.
په په پرتغالی که اعلام کرده در این تابستان رئال را ترک خواهد کرد، پیشنهاداتی از پاریسی ها و اینترمیلان دارد و شایعاتی در مورد احتمال انتقال او به باشگاه های چینی و منچستریونایتد نیز شنیده می شود. شایعاتی در مورد علاقه لیورپول به گلسون مارتینز، هافبک تیم پورتو پرتغال نیز شنیده می شود. قرمزها که به شدت در صدد جذب محمد صلاح از رم هستند، در این مسیر هنوز با مشکلاتی مواجه اند. رسانه ها احتمال می دهند در صورت به نتیجه نرسیدن انتقال صلاح، لیورپولی ها در صدد جذب مارتینز برآیند. آنتونیو رودیگر، مدافع جوان تیم ملی آلمان نیز به شدت در تیررس شایعات نقل و انتقالات تابستانی امسال بوده و احتمال پیوستن وی به چلسی و اینتر وجود دارد نلسون سمدو، مدافع راست 23 ساله تیم بنفیکا پرتغال که در فصل گذشته توانایی های خود راثابت کرد، اینک مورد توجه باشگاه های منچستریونایتد و بارسلونا قرار گرفته است.  

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.