b_Newsتابستان‌های جنجالی طارمی

از پیشنهاد دینامو تا رضایتنامه 2میلیاردی

تاریخ: 1396/03/27
زمان: 14: 11
نوع: خبر
پیشنهاد باشگاه دیناموزاگرب به مهدی طارمی باعث شد تا تابستان امسال مهاجم پرسپولیس مثل سال‌های گذشته داغ و جنجالی شروع شود.

امیرمهدی احمدی / پیشنهاد باشگاه دیناموزاگرب به مهدی طارمی باعث شد تا تابستان امسال مهاجم پرسپولیس مثل سال‌های گذشته داغ و جنجالی شروع شود.
طارمی که تابستان سال گذشته هم باتوجه به پایان قراردادش و جدایی از پرسپولیس جنجالی و خبرساز ظاهر شد، این‌بار در شرایطی وارد تابستان می‌شود که مدیربرنامه‌هایش از مذاکره با باشگاه دیناموزاگرب صحبت می‌کند.
آن‌طور که در این مورد شنیدیم مسوولان باشگاه دینامو مهاجم پرسپولیس را می‌خواهند و باتوجه به حضور برانکو در این باشگاه، صحبت‌هایی را در مورد طارمی با برانکو داشته‌اند. اینکه برانکو به مسوولان تیم سابقش چه گفته را نمی‌دانیم ولی مسلما تمام اختیارات جابه‌جایی طارمی فعلا دست برانکو است. طارمی برای یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و به همین دلیل اگر برانکو او را بخواهد، باشگاه به راحتی طارمی را حفظ می‌کند و البته اگر برانکو این بازیکن را نخواهد آن‌وقت باشگاه می‌تواند با فروش طارمی حتی درآمدزایی داشته باشد و به پول خوبی هم برسد.
هرچند که باشگاه پرسپولیس تا امروز در مورد این موضوع سکوت کرده و هیچ واکنشی به پیشنهاد دیناموزاگرب نشان نداده ولی شنیده‌های ما از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که سرخ‌ها برای صدور رضایتنامه طارمی خواهان مبلغی در حدود دو میلیارد تومان هستند که البته باتوجه به توان مالی دیناموزاگرب بعید است که این باشگاه بتواند ضمن پرداخت رقم رضایتنامه طارمی، پول دیگری به او بدهد.
برانکو باتوجه به چالش‌هایی که با طارمی داشته همچنان در مورد او سکوت کرده و شاید دلش نمی‌خواهد که باتوجه به ماجرای اخراج رامین رضاییان، بار دیگر با هواداران متعصب پرسپولیس درگیر شود. اما نکته قابل توجه در مورد برانکو این است که او از اواسط فصل پیش خواهان جذب منشا بود و به مسوولان باشگاه اعلام کرد که هر طور شده می‌بایستی منشا را استخدام کنند.
در حالی‌که نزدیکان طارمی در مورد پیشنهادهای خارجی و ایده‌آل این بازیکن صحبت می‌کنند، مهاجم سرخ‌ها فقط یک پیشنهاد جدی دیگر دارد که از باشگاه «پایوگ» یونان است. از آنجایی که طارمی تمایلی برای پیوستن به تیم‌های عربی ندارد، پیشنهاد سیصدهزار دلاری پایوگ تنها پیشنهاد قابل تامل طارمی است که البته باتوجه به ادامه قرارداد طارمی با پرسپولیس، از این انتقال پولی به طارمی نمی‌رسد.
منطقی‌ترین راهی که در شرایط فعلی برای طارمی باقی مانده این است که او بی‌خیال تابستان‌های جنجالی‌اش شود و به جای مطرح کردن پیشنهادهای حدمتوسطش، در پرسپولیس بماند تا آخرین سال قراردادش با سرخ‌ها به پایان برسد.
بدون شک اگر طارمی تابستان امسال را با خوبی و خوشی پشت سر بگذارد، آن‌وقت باتوجه به برگزاری بازی‌های جام‌جهانی و پایان قراردادش با پرسپولیس، می‌تواند در فصل آینده نقل و انتقالات حسابی بترکاند!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.