b_Newsدر آستانه قهرمان جهان کره جنوبی

کیمیا علیزاده در اولین میدان از المپیک: برنزم را طلا می کنم/ با TRX و فیزیوتراپی به جهانی رسیدم

تاریخ: 1396/03/29
زمان: 10: 43
نوع: گفتگو
کیمیا علیزاده به این موضوع اشاره کرد که با انجام تمرینات TRX و فیزیوتراپی سعی کرده آمادگی بدنی اش را از دست ندهد و حالا شرایط خوبی دارد.

کیمیا علیزاده تکواندوکار المپیکی بانوان درباره شرایط تیم ملی تکواندو بانوان برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ باکو گفت: تکواندوکاران تیم ملی انگیزه خوبی برای موفقیت در رقابت‌های جهانی دارند. همه شرایط فراهم شده است تا بهترین نتیجه را در کره بگیریم.همان طور که ما حریفان جهانی خود را آنالیز کرده ایم، حریفان هم شناخت خوبی روی تکواندوکاران ایرانی دارند.
وی افزود: بار مسئولیت بیشتری نسبت به سایرین احساس می‌کنم. شاید نسبت به نفراتی که نخستین حضورشان را در مسابقات جهانی تجربه خواهند کرد، انتظارات از من بیشتر از بقیه باشد و این موضوع کارم را سخت می‌کند. هیچ گاه اجازه نمی‌دهم مسئولیت‌ها مانع کارم شود. قول می‌دهم و تمام تلاشم را می‌کنم تا با صد در صد آمادگی در مسابقات جهانی حاضر شوم.
ملی پوش تکواندو بانوان مسابقات جهانی را غیرقابل پیش بینی دانست و گفت: ۶ مسابقه سنگین با بهترین‌های دنیا دارم که حداقل یک مدال جهانی کسب کرده اند. همه توانم را می‌گذارم که مدال برنز دوره گذشته ام را تبدیل به طلا کنم.من برای مدال طلا به مسابقات جهانی کره می‌روم و از همان ابتدا هم تصویرسازی ذهنی ام برای طلا بود.
علیزاده با اشاره به مصدومیت و عمل جراحی اش بعد از المپیک ریو افزود: یک ماه بعد از المپیک ریو پای چپم را جراحی کردم و بعد از حدود پنج ماه به تمرینات برگشتم. با انجام تمرینات TRX و فیزیوتراپی سعی کردم آمادگی بدنی ام را از دست ندهم و حالا شرایط خوبی دارم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.