b_Newsواکنش غیررسمی برانکو به برنامه تیم‌ملی

اگر نیت کی‌روش خیر باشد 8 پرسپولیسی به تیم‌ملی دعوت نمی‌کند

تاریخ: 1396/03/29
زمان: 12: 44
نوع: خبر
کارلوس کی‌روش پس از آنکه توانست برای خودش و تیم‌ملی رکورد بزند، به سراغ برانکو و پرسپولیس رفت.

احد علوی / کارلوس کی‌روش پس از آنکه توانست برای خودش و تیم‌ملی رکورد بزند، به سراغ برانکو و پرسپولیس رفت. او که برای دومین بار متوالی تیم‌ملی را راهی جام‌جهانی کرد، حالا می‌خواهد با دشمنانش تسویه‌حساب کند.
سرمربی تیم‌ملی پس از آنکه سوت پایان دیدار با ازبکستان زده شد و جشن صعود گرفت، بیکار ننشست و برنامه کامل تیم‌ملی را تا جام‌جهانی 2018 روسیه رسانه‌ای کرد.
سرمربی تیم‌ملی در دفاع از این برنامه به تداخل آن با حضور پرسپولیس در مرحله یک‌هشتم نهایی جام باشگاه‌های آسیا پرداخت.
کی‌روش از پرسپولیسی‌ها خواست برای تیم‌ملی از خودگذشتگی کنند. این صحبت‌ها در حالی از سوی سرمربی تیم‌ملی اعلام شد که برانکو در کرواسی به سر می‌برد.
در برنامه کی‌روش دیدار برگشت با الاهلی عربستان با دیدار تیم ملی با سوریه دچار تداخل است و عملا پرسپولیس پنج روز بیشتر برای آماده‌سازی دیدار به این مهمی، وقت ندارد.
از سوی دیگر طاهری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس همان سیاستی که در دعوای قبلی این دو مربی، به کار گرفت را تکرار کرد.
آن زمان طاهری نامه‌ای محرمانه برای کی‌روش نوشت و از او حمایت کرد. تا این‌گونه خودش را نزد وزارت ورزش گارانتی کند. اما حالا هم با پخش ویدیویی حمایتی از کی‌روش و برنامه‌هایش دفاع کرد. آن‌هم بدون توجه به شرایط حساس پرسپولیس در آسیا.
نزدیکان برانکو اتفاقات چند روز اخیر را به گوش او رسانده‌اند و واکنش برانکو در این‌باره جالب بوده است.
سرمربی پرسپولیس که سه‌شنبه به تهران می‌آید، به احتمال زیاد با ادبیاتی متفاوت‌تر از گذشته درباره کی‌روش صحبت خواهد کرد.
گفته می‌شود برانکو به نزدیکانش گفته ابتدا باید برنامه تیم‌ملی را ببینم و بعد در این‌باره اظهارنظر کنم. اما آنچه که مشخص است در حال حاضر تیم‌ملی به جام‌جهانی صعود کرده و پرسپولیس می‌تواند دیگر شگفتی‌ فوتبال ایران را در آسیا رقم بزند.
سرمربی پرسپولیس همچنین در اظهارنظری غیررسمی گفته باید ببینم برای دیدار با سوریه چند بازیکن از پرسپولیس به تیم‌ملی دعوت می‌شوند. وقتی تیم‌ملی به جام‌جهانی صعود کرده اگر کی‌روش نیت‌اش برای فوتبال ایران خیر باشد و بخواهد به پرسپولیس کمک کند، می‌تواند بازیکنان کمتری از پرسپولیس به تیم‌ملی دعوت کند. اگر قرار به دعوت از 8 یا 9 بازیکن طبق روال سابق باشد، یعنی اینکه در کار پرسپولیس سنگ‌اندازی شده است.
برانکو که اصولا روحیه‌ای درگیرانه ندارد، حالا هم به نظر می‌رسد، خیلی سر دعوا با کی‌روش نداشته باشد. اگر فدراسیون فوتبال و مسوولان پرسپولیس بتوانند، تعاملی مناسب میان سرمربی تیم‌ملی و پرسپولیس ایجاد کنند.
قرار است دوباره مثل فصل گذشته برانکو به سازمان لیگ دعوت شود. اگر این دعوت مانند دعوت قبلی باشد، باید منتظر آتش‌بازی سرمربی پرسپولیس باشیم. هرچند که به نظر می‌رسد مسوولان سازمان لیگ و فدراسیون از جلسه قبلی درس گرفته باشند.

 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.