b_Newsمنتظر افطاری بعدی با رییس جمهور هستم

شهربانو منصوریان: درباره دادگاهم با روحانی حرف نزدم

تاریخ: 1396/03/29
زمان: 15: 20
نوع: گفتگو
یکشنبه حسن روحانی رییس جمهور میزبان جمعی از ورزشکاران و قهرمانان بود تا علاوه بر تجلیل از آنها، افطار را هم در کنار یکدیگر باشند.

حمیدرضا درخشان / یکشنبه حسن روحانی رییس جمهور میزبان جمعی از ورزشکاران و قهرمانان بود تا علاوه بر تجلیل از آنها، افطار را هم در کنار یکدیگر باشند. شهربانو منصوریان یکی از مهمانان روحانی بود. او که در این مراسم با ورزشکارهای زیادی عکس یادگاری گرفت، شب خوبی را گذراند و منتظر است که ماه رمضان سال آینده زودتر برسد.

 

مراسم چطور بود؟ از عکس ها مشخص است شب خوبی داشتید.

آن شب واقعا به من لطف داشتند و چون من را می شناختند اجازه دادند گوشی ها را به داخل سالن ببریم. این دومین بار بود که به ضیافت دعوت می شدم. این خیلی خوب است که رییس جمهور برای ورزشکاران وقت می گذارد و برای شان ارزش قائل است. من نمی دانم رییس جمهورهای قبلی هم این کار را می کردند یا نه اما من که هر بار بعد از ضیافت برای ماه رمضان بعدی لحظه شماری می کنم. پارسال هم خیلی منتظر ماه رمضان امسال بودم. آقای روحانی رییس جمهور ماست و عکس های خوبی هم گرفتیم.

 

در دیدار با روحانی از احضار شدن تان به دادگاه به خاطر حمایت از ایشان حرف زدید؟

نه، من در این باره صحبتی با ایشان نداشتم. وقتی او را دیدم خودم را معرفی کردم و ایشان هم من را شناخت. فقط سلام و علیک کردیم. سر روحانی خیلی شلوغ بود. بیشتر ورزشکاران خوب کشور در این ضیافت حضور داشتند. کسانی که برای کشور افتخار آفریدند و مدال آور بودند.

 

چرا الهه و سهیلا همراه تان نبودند؟

فکر می کنم از هر فدراسیونی یک نماینده دعوت می شد. هرچند الهه و سهیلا هم جای دیگر دعوت شده بودند. آنها با مهتاب کرامتی، سحیر مصیبی و طهورا ابوالقاسمی بودند. چند بازیگر محبوب هم بودند. البته این را هم بگویم که من هم با الهه و سهیلا دعوت شده بودم اما وقتی پای آقای روحانی وسط آمد، نرفتم.

 

حس و حال حضور در این ضیافت چطور است؟

واقعا حس خیلی خوبی بود. هدف از این ضیافت افطاری نبود. وقتی دکتر را دیدیم سیر شدیم و اصلا یادمان رفت افطار کنیم. همین که آقای روحانی نماز خواند و آمد و در کنارش بودیم حس خوبی را رقم زد و در آخر دیدیم ما که اصلا افطار نکردیم. اما کاش این برنامه ها فقط در ماه رمضان نبود و روزهای دیگر هم این جمع شدن ها برپا می شد. ما ورزشکاران در تمرین عرق می ریزیم تا در کشورهای دیگر پرچم ایران را برافراشته کنیم و با دیدن روحانی و برگزاری چنین مراسم هایی انگیزه می گیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.