b_Newsپیراهن های جدید، برای ستاره ها

به تنشان می نشیند؟

تاریخ: 1396/03/29
زمان: 16: 42
نوع: خبر
فوتبال اروپا این روزها گرم ترین روزهای خود را می گذراند؛ شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا شدت گرفته و خبر احتمال جدایی رونالدو از رئال نیز به این فضا دامن زده است. این در حالی است که به نظر...

عباس فغانی / در چنین شرایطی همواره این سوال پیش می آید که بازیکنانی که آنها را دوست داریم، در لباس تیم بعدی خود چگونه به نظر خواهند رسید و یا بالعکس، لباس تیمی که دوستش داریم چگونه بر تن یک بازیکن جدید و البته بزرگ خواهد نشست؟ مهم ترین بازیکنانی که در حال حاضر در صدر شایعات نقل و انتقالات هستند، در پیراهن های احتمالی جدید خود (هرچند که قطعی نشود) یادآور چه کسانی برای ما خواهند بود؟   
کریستیانو رونالدو
خبرهای روزهای گذشته مبنی بر تصمیم رونالدو برای ترک رئال، دو گزینه پاری سن ژرمن و منچستریونایتد را به عنوان تیم بعدی او مطرح کرده است. فارغ از سایر جنبه ها، نباید فراموش کرد که اسپانسر رونالدو همواره نایکی بوده و اصلا بعید نیست که این برند برای پیوستن رونالدو به پی اس جی تلاش کند. پیراهن پی اس جی بر تن رونالدو در درجه اول برای تمام طرفداران فوتبال نامانوس است. از نگاهی دیگر باید به این نکته اشاره کرد که شباهت ترکیب رنگ پیراهن پاری سن ژرمن به بارسا، دو فوق ستاره فوتبال جهان را بیش از پیش در کنار هم و در عین حال در تقابل با هم قرار می دهد.
مارکو وراتی
انتقال مارکو وراتی به بارسا نیز یکی از گزینه های محتمل است بخصوص که این بازیکن باشگاه پاریسی را تهدید کرده که در صورت عدم موافقت با پیوستن وی به آبی اناری ها، در اردوی پیش فصل پی اس جی شرکت نخواهد کرد. بر خلاف اینکه پیراهن پی اس جی بر تن رونالدو نمی نشیند، در صورت تحقق انتقال، پیراهن بارسا به شدت بر تن وراتی خواهد نشست. هافبک خلاق ایتالیایی که گفته می شود قرار است جای خالی ژاوی را پر کند، با پیراهن بارسا بیش از هر کس به دکو پرتغالی شبیه خواهد بود.
آلوارو موراتا
به نظر می رسد در صورت انتقال موراتا از رئال به منچستریونایتد، هواداران فوتبال چندان شوکه نخواهند شد. علاوه بر اینکه این انتقال بسیار محتمل است، موراتا بارها با پیراهن قرمز تیم ملی اسپانیا دیده شده و پیراهن قرمز یونایتد نیز به خوبی بر تن وی خواهد نشست. از این نظر به نظر می رسد که چشم هواداران فوتبال به پیراهن قرمز بر تن موراتا عادت دارند. در صورت انتقال موراتا به یونایتد، به نظر می رسد این بازیکن بیش از هر کس یادآور دوران بازی رابین فن پرسی در شیاطین سرخ خواهد بود.   
کایلین امباپه
قهرمان فوتبالی امباپه جوان کسی نیست جز کریستیانو رونالدو و بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که در صورت پیوستن وی به رئال، امباپه به آرزوی بزرگ خود مبنی بر همبازی شدن به رونالدو خواهد رسید. حال آنکه رونالدو در آستانه جدایی از رئال قرار دارد. البته پیراهن رئال بر تن امباپه، قطعا هواداران فوتبال را به یاد رونالدو نخواهد انداخت و این بازیکن بیش از هر کس دیگر، خاطره بازی ولیو باپتیستا در رئال مادرید را زنده خواهد کرد، هرچند که به نظر می رسد توانایی های این دو بازیکن کاملا متفاوت است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.