b_Newsتراکتور را مثل سال های گذشته بالا نگه می داریم

کیانی: شفیعی پیشنهاداتش را رد کرد تا در تراکتور بماند

تاریخ: 1396/03/29
زمان: 19: 34
نوع: خبر
کاپیتان تراکتورسازی از دلایل ماندن شفیعی در این تیم می گوید.

به گزارش سایت روزنامه گل، کاپیتان تراکتورسازی گفت: خدا را شکر تمرین هم برگزار شد و اکثر بازیکنان حضور داشتند. با قدرت کار خود را آغاز کردیم. امیدوارم کادر فنی جدید نیز بتواند سال خوبی را پشت سر بگذارد.

وی ادامه داد: محمد از بازیکنان قدیمی و متعصب تراکتوراست که قطعا در این شرایط سخت تیم را تنها نمی گذاشت. همه آن بازیکنانی که با تیم قرارداد داشتند ماندند و سایر بازیکنان به جز خالد نیز تمدید کرده اند. همه می دانند دراین شرایط نباید پشت تیم را خالی کرد. همه هستیم برای اینکه تراکتور را به روزهای خوبش بازگردانیم.

کیانی از ماندن خالد در تراکتورسازی گفت: خالد در تراکتور می ماند و او هم امروز یا فردا قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. اگر دیروز در تبریز حاضر نشد به دلیل کارها شخصی اش بود . شک نکنید خالد از فردا در تمرینات حاضر می شود. او هواداران را دوست دارد و هواداران نیز مطمئنا خواهان ماندن خالد هستند.
وی افزود: به شخصه با خالد صحبت کرده ام، او ۲،۳ پیشنهاد خوب از تیم های داخلی و کره جنوبی داشت که همه را به خاطر تراکتور رد کرد تا به عشق هواداران در تیم بماند.فوتبال حرفه ای شده و نمی توان اینگونه مسائل را مورد نقد قرار داد. سعید چند سال برای تراکتور زحمت کشید و پسر خوبی است. نمی توانیم بگوییم چرا آقایی در تراکتور نماند و چرا رفت، او دیگر از تیم جدا شده و باید برایش آرزوی موفقیت داشته باشیم.
کاپیتان تراکتورسازی از روند نقل و انتقالات در این تیم راضی است: به جز آقایی همه بازیکنان حفظ شده اند. هواداران بدانند که سال آینده نیز ۱۰۰ درصد تراکتورسازی یک تیم مدعی خواهد بود و این تیم را مانند سال های گذشته بالا نگه می داریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.