b_Newsقول نمی‌توان داد اما با تلاشی مضاعف تراکتور را مدعی می‌کنیم

ایرانپوریان: آقایحیی روی کمک من و تک‌تک بچه‌ها و هواداران حساب کند

تاریخ: 1396/03/30
زمان: 11: 22
نوع: خبر
مدافع تراکتورسازی دلیل عدم حضورش در تمرینات این تیم را شرایطی قلمداد می‌کند که باید دکتر تیم مجوز حضورش را به واسطه روند درمانی که سپری کرده صادر کند.


سیدیاسر رضوی / مدافع تراکتورسازی دلیل عدم حضورش در تمرینات این تیم را شرایطی قلمداد می‌کند که باید دکتر تیم مجوز حضورش را به واسطه روند درمانی که سپری کرده صادر کند. محمد ایرانپوریان که می‌گوید از چند روز دیگر روند درمانی‌اش تمام و به تمرینات تراکتورسازی اضافه خواهد شد از شرایط سخت شاگردان گل‌محمدی در لیگ هفدهم می‌گوید که تنها قول‌شان به هواداران تلاش مضاعفی است که می‌تواند آنها را در جمع مدعیان قرار دهد. ایرانپوریان در این زمینه یک پیام برای گل‌محمدی دارد که برای یک تیم خوب و قدرتمند می‌تواند روی کمک تک‌تک بازیکنان این تیم حساب کند.


هنوز به تمرینات تراکتورسازی اضافه نشدی؟
در مدتی که در استراحت بودم روی مراحل درمانم که در طول فصل ناقص باقی مانده بود کار کردم و مشغول فیزیوتراپی هستم. منتظر دکترصادق هستم که در تهران هستند که بیایند و با بررسی‌هایی که انجام می‌دهند مجوز حضورم در تمرینات را صادر کنند که فکر کنم این اتفاق ظرف چند روز آینده بیفتد.


از روند درمانی‌ات طی این مدت راضی هستی چون فصل سختی پیش رو دارید؟
خدا را شکر شرایطم خیلی خوب است و طی این مدت به خوبی توانستم روند درمانی‌ام را طی کنم. از طول درمانم چند روز دیگر باقی مانده که ان‌شاءا... با بررسی‌هایی که دکتر تیم انجام خواهد داد به زودی کار را برای فصل آینده با تراکتور استارت می‌زنم.
تراکتور فصل سختی را پشت سر گذاشت و این سختی مقدمه‌ای شد برای یک فصل دشوار دیگر در لیگ هفدهم. اوضاع را چطور می‌بینی؟
کار سختی داشتیم و کار سختی هم پیش رو خواهیم داشت. فصل گذشته تمام شد و نباید به عقب برگشت و تنها باید از آن درس بگیریم که دیگر این اتفاقات نیفتد. شرایط دشواری پیش رو داریم و باید تلاش‌مان دوچندان باشد. هیچ قولی نمی‌توان داد و فقط تنها قول‌مان می‌تواند تلاش مضاعف بازیکنان تراکتورسازی باشد که باید با این ذهنیت به میدان بروند.


شما فصل پیش مدعی قهرمانی بودید اما آن مشکلات حسابی کار را برای تان سخت کرد و حتی جام حذفی را در فینال از دست دادید. با این شرایطی که تیم دارد فکر می‌کنی بتوانید جزو تیم‌های بالانشین جدول و حتی مدعی باشید.
در مسیر دشواری قرار داریم و باید خیلی تلاش کنیم. به هرحال تیم‌هایی که در لیگ برتر حضور دارند همه ساز و کارشان برای نتیجه گرفتن یا جدال برای عنوان قهرمانی است. ما هرچند متاسفانه نتوانستیم بازیکن جذب کنیم اما بازیکنان باتجربه و خوبی داریم که نشان داده‌اند مرد روزهای سخت هستند. همان طور که در بالا گفتم با این شرایط هیچ قولی نمی‌توانیم بدهیم اما اگر قرار است وارد لیگ شویم باید تمام قدرت‌مان را به نمایش بگذاریم که اگر این طور باشد می‌توانیم در ردای یک مدعی ظاهر شویم.


بازیکنان تراکتور از جمله خودت که با این تیم تمدید کردند اکثرشان پیشنهادهای خوبی داشتند اما همه از یک معرفت صحبت کردند که نمی‌توانستند به خاطر آن تیم را ترک و به پیشنهادهای خودشان فکر کنند.
شاید نشود از قول همه بازیکنان صحبت کرد اما من می‌خواهم این کار را بکنم و در این زمینه حرف بزنم. همه ما روزهای خوبی در تراکتورسازی داشتیم که پشت کردن به آن سخت بود. در مورد خودم باید بگویم من امروزم را مدیون این تیم هستم که باعث شد در فوتبال ایران دیده شوم و حتی به تیم‌ملی برسم. همه این عوامل در کنار حمایت هواداران که کنارمان بودند باعث شد نتوانم به جدایی فکر کنم و مطمئنا بقیه بازیکنان همین فکر را کردند. هرکسی حق انتخاب دارد و برای بازیکنانی که جدا شدند آرزوی موفقیت می‌کنم اما من مدیون تراکتورسازی بودم و باید می‌ماندم. امیدوارم شرایط خوبی را برای هواداران رقم بزنیم و همان طور که قبلا هم گفته بودم پیشنهادهای خوبی داشتم اما اولویت اول و آخرم تراکتورسازی است و خوشحالم که فصل بعد هم در این تیم هستم.


گل‌محمدی با کارنامه دو قهرمانی جام حذفی در ذوب‌آهن به تبریز آمد. به نظرت او ریسک بزرگی نکرد با این شرایط سرمربی تراکتورسازی شد و آیا او می‌تواند با این شرایط کار را پیش ببرد؟
آقایحیی نشان داده یک مربی جوان و کاربلد است و با انگیزه‌ای مضاعف به تبریز آمده که از همان ابتدا تاثیرش را روی بچه‌های تیم گذاشته است. ذوب آهن آقایحیی فوتبال زیبایی ارایه می‌داد و آن موقع هم تاثیرش را به خوبی روی این تیم گذاشت. مطمئن هستم او از ذوب بهتر می‌تواند کارش را در تراکتورسازی ادامه دهد. همین جا به شما می‌گویم آقایحیی روی کمک تک تک ما بازیکنان و هواداران حساب کند چون می‌خواهیم با همین پتانسیل تیم خوبی بسازیم و روزهای خوشی را تجربه کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.