b_News کسی را می‌آوریم که در شأن پیکان باشد و به ما کمک کند

جلالی:حسینی دلش با ما نبود رفت

تاریخ: 1396/03/30
زمان: 13: 01
نوع: خبر
مربی جدید پیکان هنوز نیامده از این تیم جدا شد تا سرمربی بابت کار این مربی متعجب باشد.

علی حیدری آشتیانی / مربی جدید پیکان هنوز نیامده از این تیم جدا شد تا سرمربی بابت کار این مربی متعجب باشد. البته سرمربی پیکان می‌گوید مشکلی نیست چرا که مربی بهتری را به خدمت می‌گیرد.
مجید جلالی سرمربی پیکان با تایید این خبر که مجتبی حسینی از جمع آنها جدا شد در خصوص این جدایی گفت: «با ایشان جلسه‌ای داشتیم و یکسری توضیحات در خصوص جدایی‌اش داد و در نهایت رسما از جمع ما جدا شد و الان ما بدون او ادامه می‌دهیم.»
مجید جلالی درباره این موضوع که شایعه شده بود او به خونه‌به‌خونه می‌رود ولی آنجا هم سرمربی‌اش انتخاب شده و آیا حسینی مقصد خاصی را در نظر داشته گفت: «نمی‌دانم ایشان را چه تیمی می‌خواهد. ولی ما یکسری صحبت‌ها انجام دادیم که خوب نیست وارد جزییات شویم. یکسری صحبت‌ها بود که بهتر است بین خودمان بماند.»
جلالی در خصوص اینکه آیا واقعا ایشان سختی کار در پیکان را علت جدایی قلمداد کرده است بوده یا نه می‌گوید: «نمی‌دانم روز اول او گفت کار کردن در پیکان سخت است. حتما این‌طوری بوده و من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.»
جلالی در خصوص اینکه آیا گزینه‌ خاصی را مدنظر دارند یا نه گفت: «در حال حاضر روی یک مربی خارجی و پنج مربی داخلی فکر می‌کنیم. رزومه آنها در حال بررسی است هر وقت که به نتیجه نهایی برسیم نام مربی پیکان را اعلام می‌کنیم. ما به دنبال این هستیم که کسی را بیاوریم هم در شأن پیکان باشد و هم اینکه بتواند به مجموعه کمک کند.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.