b_Newsتمرین بوکس مهاجم تیم ملی برای چالاک شدن

استکی: طارمی به حرف کی روش گوش کرد

تاریخ: 1396/03/30
زمان: 13: 45
نوع: گفتگو
علیرضا استکی هر روز به تعداد شاگردان خاصش اضافه می شود. او چند روزی می شود که تمرین بوکس با مهدی طارمی را آغاز کرده است.

علیرضا استکی هر روز به تعداد شاگردان خاصش اضافه می شود. او چند روزی می شود که تمرین بوکس با مهدی طارمی آقای گل لیگ شانزدهم و شاگرد کی روش در تیم ملی را آغاز کرده است.

او درباره آغاز این همکاری به «گل» گفت:«کی روش به ملی پوشان گفته برای پیشرفت در سرعت و چابکی شان بوکس تمرین کنند. حتی به کسانی که مصدوم هستند هم می گوید که فقط دست بزنند.»

استکی در پاسخ به این سوال که بهتر نیست این تمرین به صورت گروهی باشد، عنوان داشت:«فعلا که فقط مهدی طارمی برای تمرین آمده.ما روزهای زیادی نیست که کار را شروع کردیم. بگذارید ابتدا کمی از تمرینات جلو برود تا بعد ببینیم چه اتفاقی منتظر ماست.»

مربی تیم ملی بوکس که جمعه برای همراهی علی اکبری راهی تایلند می شود، درباره وقفه تمرین با طارمی و مسابقه علی اکبری با فایتر آمریکایی گفت:«من به مهدی گفته بودم که مدتی قرار است به تایلند بروم. بعد از اینکه به ایران برگشتم تمرینات را دنبال خواهیم کرد. علی اکبری و حریفش هم مدت زیادی است که برای هم کری می خوانند. همه چیز در مسابقه معلوم می شود. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.