b_Newsکری علی اکبری برای فایتر امریکایی :

آرزویت را تبدیل به کابوس می کنم !

تاریخ: 1396/03/31
زمان: 12: 59
نوع: گزارش
امیر علی اکبری برای رقیب آمریکایی اش کری می خواند

امیرعلی اکبری نایب قهرمان رشته MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) جهان در مسابقات رایزین سال ۲۰۱۷ قرار است هشتم مرداد مقابل تایلر کینگ چهره شاخص این رشته از آمریکا به روی رینگ برود. این حریف آمریکایی ۱۲ برد و ۵ باخت را در کارنامه خود دارد و آخرین مبارزه خود را مقابل کیت بل که بهمن سال گذشته برگزار شده با ضربات مشت شکست خورد.
نقطه ضعف این مبارز آمریکایی که سبب بیش‌تر باخت‌هایش در MMA شده ضعف او مقابل ضربات مشت است و علی‌اکبری نیز با آگاهی از این موضوع طی مدت باقی مانده تا آغاز مبارزه سعی دارد زیر نظر استکی، مربی بوکس ایران بر روی تمرینات این رشته بیش از گذشته تمرکز کند.
این دوکری شدیدی نیز با یکدیگر دارند. تایلر در توییتر خود خطاب به علی‌اکبری نوشته "گودزیلا هیچ کاری نمی‌تواند در مقابل من بکند. مبارزه یک‌طرفه خواهد بود و نمی‌گذارم علی اکبری نفس بکشد."
علی‌اکبری نیز در مقابل در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "می‌دانم که آرزویت این است که من را ببینی اما آرزویت را به کابوس تبدیل خواهم کرد."
این مبارزه حساس همانند مبارزات قبلی علی اکبری در کشور ژاپن برگزار خواهد شد و آخرین مبارزه علی‌اکبری در سازمان رایزین خواهد بود.

 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.