b_Newsپیشنهاد از استقلال و پرسپولیس جدی بود اما دوست داشتم در خوزستان بمانم

شیرزادی: فولاد را به جایگاه اصلی‌اش در فوتبال ایران بر می‌گردانیم

تاریخ: 1396/03/31
زمان: 18: 13
نوع: خبر
بازیکن سابق استقلال خوزستان از فولادی شدنش و اینکه دوباره شاگرد پورموسوی است خوشحال است.

سیدیاسر رضوی / بازیکن سابق استقلال خوزستان از فولادی شدنش و اینکه دوباره شاگرد پورموسوی است خوشحال است و با وجود پیشنهادهای خوبی که از تیم‌های دیگر داشت، برای پیوستن به این تیم نگاه مادی نداشته است. پیمان شیرزادی که در حال حاضر در سفر است و به اردوی شاگردان پورموسوی در زنجان اضافه نشده از شرایط خوب این تیم می‌گوید که می‌توانند در لیگ از مدعیان باشند و فولاد را به جایگاه اصلی خودش برسانند.


با فولاد قرارداد بستی اما هنوز در تمرینات این تیم حاضر نشدی؟
مشکل خاصی نیست. من بعد از امضای قرارداد با اجازه کادرفنی چون از قبل برنامه سفر داشتم برای استراحت چند روزی به مسافرت رفتم و قرار است از شنبه یا یکشنبه به تمرینات فولاد اضافه شوم.


بعد جدایی از استقلال خوزستان اسم تو حوالی تیم‌های زیادی شنیده می‌شد و حتی در مقطعی نام تو برای تیم همنام تهرانی هم مطرح بود اما به فولاد پیوستی.
بله بعد جدایی از استقلال خوزستان از چند تیم پیشنهاد داشتم که حالا نیازی به اسم بردن نیست اما با بررسی‌هایی که انجام دادم صلاح دیدم به فولاد بروم و بازهم در خدمت آقای پورموسوی یک فصل خوب را ان‌شاء‌ا... رقم بزنیم.


واقعا از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتی یا فقط در حد رسانه‌ها بود؟
بله این پیشنهادها شده بود و پرداختن رسانه‌ها به آن هم طبیعی بود اما در آن مقطع من قرارداد داشتم. بعد از پایان فصل هم این پیشنهادها بود اما نه به صورت جدی و من چون می‌خواستم هرچه زودتر تکلیفم روشن شود به فولاد آمدم و الان از اینجا بودن خوشحال هستم چون دوباره در خدمت مردم خوب خوزستان هستم.


روند یارگیری فولاد را چطور می‌بینی؟ تیمی که نتوانست ساسان انصاری را حفظ کند و از سوی دیگر طیبی و سالاروند که به آنها نزدیک شده بودند را با تعلل به پارس جنوبی هدیه کرد.
به هرحال این مسایل و نتیجه گیری با بازیکن به باشگاه مربوط می‌شود. خیلی خوب می‌شد که فرشاد سالاروند و محمد طیبی به فولاد می‌آمدند اما به هرحال به توافق نرسیدند و فولادی نشدند. با این همه بازیکنان خوبی جذب شدند و ان‌شاء‌ا... با بازیکنانی همچون مبعلی و زهیوی و همچنین قدیمی‌های خوب این تیم همچون ایوب والی و بقیه بچه‌ها بتوانیم بهترین نتایج را در لیگ به دست بیاوریم.


می گویند فولاد شرایط مالی خوبی امسال ندارد و پورموسوی هم گفت ارزانترین تیم تاریخ این باشگاه را بسته است. فکر نمی‌کنی دوباره اتفاقات فصل گذشته استقلال خوزستان برای شما تکرار شود؟
ببینید باشگاه فولاد برای کنترل کار و اینکه بتواند با قدرت فصل را به اتمام برساند تصمیم گرفته هزینه‌ها را پایین بیاورد و این نشأت گرفته از مدیریت خوب این تیم است که نمی‌خواهند تیم دچار چالش شود.


با پیشنهادهایی که می‌گویی داشتی از این بابت ضرر نکردی؟
درست است به من پیشنهادهای مالی خوبی شده بود اما نگاهم مادی نبود و دوست داشتم در اهواز بمانم و جواب لطف مردم خوزستان را بدهم تا ان‌شاء‌ا... یک فصل خوب دیگر را در کنار آقاسید و تیم خوب فولاد داشته باشم.


فکر می‌کنی این فولاد بتواند بااین شرایط در لیگ حرفی برای گفتن داشته باشد؟
خدا را شکر بازیکنان خوبی جذب کردیم و به نظرم با تلاش دوچندان می‌توانیم یکی از مدعیان باشیم. می‌خواهیم فولاد را دوباره به روزهای اوجش یعنی برقله فوتبال ایران برسانیم و این خواسته با این تیم و بازیکنانی که جذب شده‌اند دور از دسترس نیست.


و اینکه شرایط استقلال خوزستان را چطور می‌بینی؟ تیمی که بازیکنان اسم و رسم دار آن رفتند و حالا ویسی با دست خالی دوباره سرمربیگری آن را پذیرفته است. به نظرت موفق می‌شود؟
واقعا این تیم حیف شد چون همه بازیکنان استقلال خوزستان رفتند و کسی دیگر در این تیم نمانده است. اسکلت استقلال خوزستان کاملا از بین رفته اما امیدوارم دوباره روزهای خوبش را تجربه کند و اسم آن بر سر زبان‌ها باشد. آقای ویسی کار سختی دارد و امیدوارم این مربی خوب و کاربلد بتواند بازهم در این تیم موفق باشد و با کمکی که به آقا عبدا... می‌شود بازهم بتوانیم شاهد موفقیت استقلال خوزستان باشیم که حیف است از هم بپاشد.