b_Newsتیم ملی خوب تدارک شود در جام جهانی از گروهش صعود می‌کند

احمدی: منشا و نعمتی بازیکنان خوبی بودند اما جایگزین‌ برای آنها داریم

تاریخ: 1396/04/03
زمان: 12: 54
نوع: خبر
دروازه‌بان تیم پیکان معتقد است بازیکنان خوبی از این تیم جدا شده‌اند اما جای نگرانی نیست چرا که کادرفنی آنها برنامه ریزی خوبی کرده‌اند.

به گزارش سایت روزنامه گل، رحمان احمدی دروازه‌بان تیم پیکان معتقد است بازیکنان خوبی از این تیم جدا شده‌اند اما جای نگرانی نیست چرا که کادرفنی آنها برنامه ریزی خوبی کرده‌اند و بازیکنانی را جایگزین کرده‌اند که مي‌توانند عملکرد مثبتی داشته و جای ستاره‌هایی مثل منشا و سیامک نعمتی را پر کنند و پیکان بتواند روند خوب فصل قبل را ادامه داده و حتی نتایج بهتری کسب کند‌.  


تمرینات آماده‌سازی برای فصل جدید را شروع کرده‌اید‌. اوضاع تیم‌تان چطور است؟
تمرینات ما از 22 خرداد شروع شد و صبح و عصر تمرین کردیم و در این مدت دو بازی دوستانه هم انجام داده‌ایم و همچنان کارمان را دنبال مي‌کنیم‌. اوضاع تیم‌مان خوب است و هرچند تیم ما هنوز کامل نشده اما همه بچه‌ها با انگیزه و توان بالا در تمرینات شرکت مي‌کنند و تمرینات خوبی داریم.


پیکان خیلی بی‌سروصدا کارش را دنبال مي‌کند‌. در مورد بازیکنان جدید تیم‌تان چه نظری دارید؟
بالاخره بازیکنانی که آمده‌اند خیلی خوب هستند و کادرفنی براساس نیازهایی که داریم بازیکن انتخاب مي‌کند‌. ان‌شاء‌ا..‌. بازی‌هاي تدارکاتی بیشتری داشته باشیم تا به هماهنگی کامل برسیم.


گادوین منشا از تیم شما جدا شد‌. با رفتن او قدرت خط حمله پیکان کم نمی‌شود؟
منشا بازیکن خیلی خوبي بود و ما بازیکنان خوب دیگری داریم‌. کادرفنی جایگزین خوبی برای منشا پیدا مي‌کنند هرچند آنهایی که هستند هم خیلی خوب هستند‌.


سیامک نعمتی که روی گل‌هاي تیم شما خیلی تاثیرگذار بود هم از پیکان جدا شد‌. در مورد جدایی او چه صحبتی دارید؟
بالاخره بازیکن پیشنهاد داشته و جواب مثبت داده و از تیم ما رفته است‌. به نظر من بازیکنان خوبی از تیم ما رفته‌اند اما جایگزین‌هاي آنها به تیم کمک خواهند کرد‌.


پیکان با چه رویکردی در فصل جدید کار خواهد کرد؟
فصل قبل هم ما نتیجه خیلی خوبی گرفتیم و امسال قصد داریم نتایج خوب فصل قبل را تکرار کنیم‌ و به رتبه‌هاي بالای جدول برسیم‌.


به دنبال کسب سهمیه آسیا هم هستید؟
همه چیز در بازی‌ها رقم مي‌خورد‌. اگر بگوییم به فکر سهمیه آسیا هستیم اما عملکرد خوبی در بازی‌ها نداشته باشیم همه چیز در حد حرف مي‌شود‌. ما بازی به بازی جلو مي‌رویم تا نتایج دلخواه مان را بگیریم‌.


داوود فنایی به عنوان مربی گلرها جایگزین سعید عزیزیان شد‌. کارکردن با فنایی چطور است؟
جا دارد اول تشکر ویژه ای از آقای عزیزیان داشته باشم که برای تیم ما خیلی زحمت کشید و کمک زیادی به خود من کرد‌. با فنايي هم تمرينات خوبي داريم. هر مربي شيوه خاص خودش را دارد. فنایی از مربیان خوب است که با او کار مي‌کنیم و هرچه جلوتر مي‌رویم مسایلی که او گوشزد مي‌کند به کارمان مي‌آيد تا عملکرد خوبی در فصل جدید داشته باشیم‌.


در مورد تیم ملی صحبت کنیم‌. در مورد صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی چه نظری دارید؟
صعودمان نسبت به دوره قبل خیلی راحت‌تر بود اما در عمل کار سخت است و تیم ملی روزهای سختی را پشت سر گذاشت و در تمرینات و اردوهای تیم ملی خیلی تلاش کردند تا بدون گل خورده به جام جهانی صعود کنیم که این مساله نشان مي‌دهد زحمات زیادی برای تیم کشیده شده و بچه‌ها دستورات تاکتیکی را اجرا کردند تا مقتدرانه به جام جهانی صعود کنیم‌.


مردم حالا توقع دارند تیم ملی در جام جهانی هم از گروهش صعود کند‌. تیم ما پتانسیل و توان صعود از گروهش را دارد؟
این پتانسیل را داریم به شرطی که برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم نه مثل دوره قبل که بعد از صعود فقط شعار دادند و حرف زدند‌. قبل از جام جهانی باید بازی‌هاي تدارکاتی خوبی انجام دهیم چون در جام جهانی همه تیم‌ها با تمام توان و آمادگی کامل حاضر مي‌شوند‌. امیدوارم تدارک خوبی داشته باشیم و امکانات برای تیم ملی فراهم شود تا نتایج خوبی بگیریم‌.


کی‌روش روی روند تیم ملی در این چند سال چقدر تاثیر داشته است؟
عملکرد تیم ملی نشان دهنده تاثیر کی‌روش است‌. کی‌روش تاثیر زیادی روي تیم ملی ما داشته و در نتایج تیم ملی هم کاملا مشهود است و به نظر من کی‌روش در تیم ملی ما کاملا موفق بوده است.