b_Newsلژیونر شوید تا ببرید

درآمدزایی لیگ جهانی را از ایران گرفت؟!

تاریخ: 1396/04/07
زمان: 13: 05
نوع: خبر
تیم ملی والیبال برخلاف انتظارات وداع زودهنگامی با لیگ جهانی داشت. کولاکوویچ در گفت و گویی که با خبرگزاری والیبال لهستان داشت به بیان مشکلات تیم ایران پرداخت.

تیم ملی والیبال با حضور ایگور کولاکوویچ به لیگ جهانی رفت اما برخلاف انتظارات در صعود به مرحله بعدی ناکام بود. کولاکوویچ در گفت و گویی که با خبرگزاری والیبال لهستان داشت به بیان مشکلات تیم ایران پرداخت.

او گفت:قطعا مشکل تیم ما تجربه و بی‌انگیزگی نیست. نیاز است که بازیکنان ایران در طول فصل چنین بازی‌هایی را تجربه کنند و در بهترین باشگاه‌ها و بهترین لیگ‌ها در اروپا بازی کنند. متاسفانه خیلی از بازیکنان در لیگ داخلی بازی می‌کنند و فرصت رقابت بین‌المللی و بازی در بهترین لیگ‌ها را ندارند.

سرمربی والیبال باز هم روی لژیونری تاکید کرد:شما برای این که بازیکن والیبال بهتری شوید باید به طور مداوم با بهترین‌ها روبه رو شوید؛ اما ایرانی‌ها که البته مقصر هم خودشان هستند چنین طرز تفکری ندارند. آنها ترجیح می‌دهند در همان کشور خودشان بمانند.چون در هیچ کجای دنیا چنین پولی به آنها نمی‌دهند که در ایران کسب می‌کنند. اگر آنها فقط به پول فکر کنند خیلی پیشرفت نخواهند کرد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.