جلالی : صالح از لحاظ فنی و اخلاقی به درد پیکان می خورد

تاریخ: 1396/04/04
زمان: 15: 22
نوع: خبر
مجید صالح به عنوان دستیار اول مجید جلالی انتخاب شد تا سرمربی پیکان بگوید از امروز با قدرت هر چه بیشتر و با وحدت تیمی به دنبال رسیدن به اهدافمان هستیم.

به گزارش سایت روزنامه گل به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان ضمن ابراز خشنودی از حضور مجید صالح در کادر فنی تیمش گفت: چندروزی در گیر این مسئله بودیم. من و دستیاران و نیز مدیریت باشگاه با هم گزینه های مختلفی را در نظر داشتیم، که اگر اشتباه نکنم، 12 گزینه را مورد برسی قرار داددیدم و پس از مشورت و ساعت ها تجزیه و تحلیل در نهایت بر روی نام آقای صالح به توافق رسیدیم .
مجید صالح از مربیان جوان و خوشنام فوتبال ماست که مطمنا می تواند به روند رو به رشد پیکان کمک کند.
جلالی در ادامه در خصوص اینکه صالح از چه زمانی به تمرینات اضافه می شود گفت: ایشان از امروز عصر با معارفه رسمی در محل تمرین به بازیکنان کارش را با تیم آغاز می کند.
سرمربی پیکان در ادامه در خصوص اینکه صالح همان مربی مورد نظر بوده و چه فاکتور های داشته گفت : ایشان به جز اینکه به علم فوتبال روز آشنایی خوبی دارد با توجه به جوان بودن، می تواند با بازیکنان رابطه خوبی ایجاد کند و نیز به لحاظ اخلاقی از مربیان خوب فوتبال ما هستند که به درد مجموعه پیکان می خورند.
به هرحال امیدوارم که همه نیروهایمان در یک جهت برای رسیدن پیکان به جایگاه خوب و بالا با ثبات حرکت و تمام تلاششان را به کار ببندند و مطمن باشید هدفی جز این نداریم.
مجید جلالی در خصوص دستیار پرتغالی و اینکه گویا قرار بوده یک از دستیاران سابق مورینیو به ایران بیاید گفت: اتفاقا مذاکرات خوبی با ایشان داشتیم و به عقد قرارداد هم نزدیک شده بودیم ولی در نهایت به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستیم با او به تفاهم کامل برسیم تا شرایط حضورش در ایران فراهم شود.
گفتنی است این اولین همکاری مجید صالح با مجید جلالی است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.