داستان یک استعفا / تاج نگذاشت کفاشیان کناره‌گیری کند!

تاریخ: 1396/04/07
زمان: 09: 52
نوع: خبر
«علی کفاشیان استعفا داد» این شایعه یکی، دو روز پس از دیدار کی‌روش و ملی‌پوشان و همچنین بازی حساس ایران و ازبکستان بر سر زبان‌ها افتاد.

ایرج باباحاجی / «علی کفاشیان استعفا داد» این شایعه یکی، دو روز پس از دیدار کی‌روش و ملی‌پوشان و همچنین بازی حساس ایران و ازبکستان بر سر زبان‌ها افتاد. شایعه‌ای که خیلی زود رد شد اما با این حال برخی از دوستان و آشنایان نزدیک به رییس سابق آن را تایید و تاکید دارند که چنین اتفاقی رخ داده است.


وقتی رییس‌جمهور کفاشیان را ندید!
اواخر سال 1393 با بازگشت کاروان تیم ملی از شهر اولسان هیوندای (محل بازی برگشت ایران و کره‌جنوبی) به همراه بلیت و مجوز سفر به برزیل، علی کفاشیان به عنوان رییس تشکیلات فوتبال تیم ملی را به همراه کارلوس کي‌روش و ملی‌پوشان به مقر ریاست جمهوری برد تا با حسن روحانی دیدار کنند. دیداری که رییس‌جمهور در پایان آن به بازیکنان حواله وارد کردن یک ماشین خارجی به عنوان جایزه صعود داد. هدیه‌ای که اکثر بازیکنان آن‌ها را به دلال واگذار کرده و نفری دویست و پنجاه تا سیصد میلیون تومان به جیب زدند. بابت همین آنهایی که چهار، پنج سال پیش در آن دیدار بودند خوشحال از ملاقات دوباره با رییس دولت راهی میدان پاستور مقر حسن روحانی شدند تا شاید حواله دیگری را به عنوان جایزه گرفته و از آنجا خارج شوند. ملی‌پوشانی که علی کفاشیان به عنوان رییس فدراسیون مقابل رییس جمهور ایستاده و آنها را معرفی می‌کرد. دیداری که رییس جمهور آن را به یاد داشت و بابت همین وقتی با مهدی تاج، کی‌روش و ملی‌پوشان و دیگر مقامات همراه روبه‌رو شد سراغ کفاشیان را گرفت که او هم آمده یا نیامده، که آمده بود و پایین سالن جایی آن عقب‌ها جایش داده بودند. این داستان در کنار جایگاه پرت رییس سابق در بازی ایران – ازبکستان در جایگاه VVIP همه دست به دست هم داد تا فردای این اتفاقات خبر استعفای کفاشیان از فدراسیون شنیده شود.


شایعه‌ای که رد شد!
با این حال مهدی تاج وقتی استعفای کتبی نایب رییس اول را دید آن را پاره کرد و ردش کرد. بعد هم کفاشیان را خواسته و به کنایه گفت:‌»می‌خواهی ما را تنها بگذاری. آن هم در این وانفسا که تیم ملی مجوز سفر به روسیه و مجوز حضور در جام‌جهانی را کسب کرده است.» رییس سابق گلایه‌ها را پیش کشید و به کنایه اشاره کرد:‌ »شما دیگر با داشتن یکی، دو همکار خوب نیازی به ما ندارید که تاج زیر بار این حرف‌ها نرفته و کفاشیان را مجبور کرد استعفایش را پس بگیرد. البته این پایان کار نبوده و باید منتظر ماند و دید تاج و کی‌روش در برنامه‌های بعدی چه رفتاری با او خواهند داشت. جالب‌تر از همه این است که خود کفاشیان قرارداد کی‌روش را پس از بازگشت از جام ملت‌های 2015 آسیا (استرالیا) تمدید و ماندگارش کرد تا امروز هیچ اعتنایی به آقای رییس دیروز و نایب رییس امروز نداشته باشد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.