b_Newsنه پولکی‌ام و نه اهل بازارگرمی

کمال کامیابی‌نیا: ما یک باند بزرگ هستیم / سیدجلال قسم داد نروم

تاریخ: 1396/04/08
زمان: 14: 35
نوع: خبر
هافبک دفاعی پرسپولیس روز گذشته بار دیگر پیراهن شماره 11 را از آن خود کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل به نقل از ایلنا، کمال کامیابی نیا در دومین فصل حضورش در ترکیب پرسپولیس توانسته یک نائب قهرمانی و یک قهرمانی و صعود به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان را به خود اختصاص دهد و همین مساله عاملی بود تا برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان انگیزه زیادی داشته باشد.
او که با پیشنهادات مناسبی از دیگر تیم‌ها مواجه شده بود، در نهایت تصمیم به ادامه همکاری با پرسپولیس گرفت و قراردادش را تمدید کرد. گفتگوی کامیابی نیا با خبرنگار ایلنا را در ادامه مشاهده می‌فرمایید.


امیدوارم باشگاه‌ها نیز همانند کی‌روش حرفه‌ای شوند
شرایط سختی را در طول یک ماه گذشته پشت سر گذاشتم. مصدومیت سختی بود و اکنون در پنجمین هفته از این مصدومیت روزانه سه جلسه تمرین و فیزیوتراپی را پشت سر می‌گذارم و روند بهبودی مثبتی را پشت سر می‌گذارم. جا دارد از کادرپزشکی تیم ملی تشکر ویژه‌ای داشته باشم. آقای کی‌روش نگاه ویژه‌ای به بازیکنان مصدوم دارد و خیلی پیگیر وضعیتم بودند و از همه آنهایی که در این مدت برایم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. امیدوارم روزی باشگاه‌های ما نیز اینقدر حرفه‌ای شوند که آینده بازیکنان و سرمایه‌شان نیز برای‌شان اهمیت داشته باشد و اینچنین توجه شود. باز هم از آقایان دکتر خانلری، شهاب و میکائیل در کنار آقای کی‌روش تشکر می‌کنم.


کی‌روش می‌رود اما آثارش ماندگار است
آقای کی‌روش واقعا حرفه‌ای عمل می‌کنند و همین که شرایط بازیکنان مصدوم برای ایشان اهمیت دارد بزرگترین قوت قلب است. مرکز پزشکی تیم ملی که به دستور ایشان ساخته شد اکنون بزرگترین کمک را به بازیکنان می‌کند. تا پیش از این اینچنین به وضعیت بازیکنان توجه نمی‌شد و بالاخره یک روز کی روش می‌رود اما آثار ماندگاری از خود به جا گذاشت و سال‌ها او را در خاطر حفظ خواهد کرد.

 

سیدجلال قسمم داد از زمین بیرون نروم
دقیقه 10 بازی با الوحده بود که مصدوم شدم. حدود 2 دقیقه جا انداختن کتف من به طول انجامید. می‌خواستم هر طور شده نیمه اول را بازی کنم و تیم را تنها نگذارم و هر طور شده با این مصدومیت مدارا کردم. بازی حساس شده بود و در آستانه اوت شدن قرار داشتیم و باعث شد تا مصدومیتم را فراموش کنم. باید این بازی را می‌بردیم و شرمنده هواداران نمی‌شدیم. سیدجلال به سمتم آمد و قسمم داد که در زمین بمانم. به هرحال هیچکس نمی‌دانست چه وضعیتی دارم اما وقتی سید آن حرفها را زد و قسم داد بیرون نروم، نتوانستم به خودم فکر کنم. اصلا خودم هم نمی‌دانستم مصدومیتم اینقدر شدید است.در بین دو نیمه کمربندی که در تمرینات از آن استفاده می‌کردم را به شانه‌ام بستم و کمی دلم قرص شد و در کنار تیم ماندم.


اگر به عقب بازگردم
نمی‌دانم، اما اگر به عقب برگردیم و با همان شرایط با الوحده قرار گیرم مطمئن هستم باز هم تا آخر بازی می‌کنم. بعضی اوقات نمی‌توانی تنها به خودت فکر کنی. درست است که فوتبال حرفه‌ای شده و شغل ما هم تنها فوتبال است اما باز هر جور فکرش را که کنی یک تعلق خاطر و تعصب خاص بین بازیکنان ایرانی وجود دارد که باعث می‌شود دنیای حرفه‌ای را فراموش کنی.


من پول پرست نیستم
اینکه می‌گویند در جلسه اول به دلیل مشکلات مالی قرارداد با پرسپولیس را تمدید نکردم خیلی آزار دهنده است. بهتر است وقتی اطلاعاتی کافی ندارند چیزی ننویسند. خصوصا در مورد استقلال و پرسپولیس چون هواداران واقعا معتصبانه نگران تیم خود هستند و واکنش‌های تندی به این مساله نشان می دهند. من هرگز به خاطر مسائل مالی با پرسپولیس به مشکل نخوردم. تنها مورد موردبحث ما در مورد مدت قرارداد بود و البته تعطیلات و برنامه تمرینی و فیزیوتراپی من هم باعث شد این مساله به تعویق بیفتد.


از الاهلی و اروپا پیشنهاد داشتم
پیشنهادات خوبی داشتم و کارم با الاهلی قطر نیز تمام شده بود اما برای جدایی از پرسپولیس دو دل بودم. برای کسب پیراهن پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر گذاشته بودم و نمی‌خواستم به راحتی آن را از دست بدهم. از این تیم قطری و یک تیم ایرانی و اروپا نیز پیشنهاد داشتم اما شما یک مصاحبه از من در این مدت دیدید؟ من اهل بازارگرمی نبودم و خوشحالم در مجموعه پرسپولیس ماندم و باز هم با افتخار پیراهن این تیم را برتن می کنم.


پیش بینی های نوسترآداموسی کمال
خوشحالم که پیش بینی‌هایم به حقیقت نزدیک و بدل می‌شود. شرایط مان اما امسال خیلی سخت تر است. هم در لیگ و هم جزو هشت تیم برتر آسیا هستیم و امیدوارم سازمان لیگ به گونه‌ای برنامه ریزی کند که تیم‌ها و نمایندگان ایران متضرر نشوند. باید در این مسابقات منافع ملی را در نظر گرفت. در خصوص پیش بینی هم باید بگویم الاهلی را به طور قطعی می‌زنیم و حالا بگذارید از این مرحله عبور کنیم و بعد پیش بینی بعدی‌ام را می‌گویم.


باندی در کار نیست، باند 30 میلیونی هستیم
ما یک باند 30 میلیونی متشکل از هواداران، بازیکنان، مدیریت، کادرفنی و ... هستیم. اینکه با برخی بازیکنان دوستی صمیمی تری داریم یک چیز طبیعی است اما همه ما با هم دوست هستیم و مهمترین عامل برتری ما در فصل گذشته نیز همین بود. امسال هم این باند 30 میلیونی بیشترین تلاش خود برای موفقیت را انجام خواهد داد و رویاهای پرسپولیس را در مسیر پیروزی قرار خواهیم داد.

 

از هفته دیگر در تمرینات گروهی حاضر می‌شوم
از امروز در تمرینات تیم حاضر می‌شوم و به طور اختصاصی در کنار مارکو تمرین خواهم کرد. مارکو دیروز وعده داد که برنامه ویژه‌ای برایم تدارک دیده و فکر کنم شلاقش را آماده کرده است. از هفته آینده نیز می‌توانم در تمرینات گروهی حاضر شوم و در کنار تیم در اردوی اوکراین نیز حاضر خواهم شد و مشکلی نداریم. در این فصل اهداف بزرگی در سر دارم و به دنبال آن خواهیم بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.