b_News برگزاری نشست سرمربی و سرپرست باشگاه نفت

۶ مربی مدنظر کریمی برای حضور در نفت

تاریخ: 1396/04/09
زمان: 07: 34
نوع: خبر
نشست سرپرست باشگاه نفت تهران و علی کریمی درباره بررسی مسایل مرتبط با تیم برگزار شد.


به گزارش سایت روزنامه گل، علی کریمی پس از جلسه چهار روز پیش روز چهارشنبه و پس از آنکه بعنوان گزینه نهایی نفت انتخاب شده بود در جلسه پنج ساعت و نیمه ای که با عرفانیان داشت به توافقات نهایی دست یافت.
نشست سوم علی کریمی و مدیریت باشگاه نفت نیز از ساعت 9شب آغاز شده و همچنان در حال برگزاری است.کریمی در این جلسه درباره دستیاران مدنظرش و همچنین برخی از  بازیکنانی که خواهان جذب انها شده صحبت کرد.
کریمی 6مربی ایرانی و خارجی را مدنظر دارد که از بین آنها 4نفر را انتخاب خواهد کرد.
به گفته سخنگوی باشگاه نفت از آنجا که برخی گزینه های مدنظر کریمی در حال بررسی شرایط و مهیا کردن امکان حضور خود در نفت هستند وی نیز تصمیم گیری نهایی را منوط به مشخص شدن وضعیت گزینه های اصلی خود کرده است.
حسین قدوسی تصریح کرد: علی کریمی در تصمیمات هوشمندانه ای که داشته می توان گفت برای دستیاران فنی،مربی گلرها و آنالیزور بهترین انتخاب ها را داشته و به اتفاق مدیریت باشگاه و مشاورانش در حال رایزنی است تا امکان حضور این نفرات در کادر فنی نفت فراهم شود.
سخنگوی نفت درباره زمان امضای قرارداد علی کریمی گفت: دغدغه های اصلی آقای کریمی حل وفصل مباحث مرتبط با تیم، شکل گرفتن کادر فنی مدنظر،تمدید قراردادها و جذب بازیکن است و همین مسایل موجب شده ایشان طی دو روز اخیر در گفت و گوهای تلفنی و جلسات حضوری پیگیر این مسایل باشند.
وی افزود: ما نیز در بخش رسانه ای باشگاه سعی داریم با توجه به اهمیت حضور علی کریمی بعنوان یکی از مفاخر فوتبال ایران و آسیا با در نظر گرفتن خواسته های دوستداران پرشمار علی کریمی و همچنین همکاران رسانه ای اتفاقات را آنطور که هست منعکس نماییم و در این باره ملاحظات مدیریت باشگاه و تاکید علی کریمی درباره عدم اعلام نفرات قبل از توافق نهایی را مدنظر داریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.