b_Newsبه انتقام فکر نمی‌کنیم چون داربی یا غیرداربی فقط برد می‌خواهیم

ربیع‌خواه: این پرسپولیس امسال دنبال سه‌گانه قهرمانی است

b_News ترافیک خط دفاعی نشان از نقطه قوت پرسپولیس است و جای نگرانی نیست
تاریخ: 1396/04/10
زمان: 08: 23
نوع: خبر
مدافع پرسپولیس که توانست یک فصل خوب را در لیگ شانزدهم با سرخ‌هاي پایتخت داشته باشد از شرایط پرسپولیس در لیگ هفدهم می‌گوید.

مهدی اسماعیل‌پور / مدافع پرسپولیس که توانست یک فصل خوب و رویایی را در لیگ شانزدهم با سرخ‌هاي پایتخت داشته باشد از شرایط پرسپولیسی می‌گوید که در لیگ هفدهم به عنوان یک مدعی بابت رقم زدن یک سه‌گانه قهرمانی است. محسن ربیع‌خواه درخصوص داربی اروپایی سرخابی‌ها هم مي‌گوید این بازی برای او و همبازیانش بازی انتقامی نیست چون در هر مسابقه ای به دنبال برد هستند.

نقل و انتقالات رو به آخر است و کار پرسپولیس تقریبا تمام شده و بازیکنانش را مشخص کرده است، با این شرایط فصل پیش رو را با توجه به بالا رفتن توقعات چطور مي‌بینی؟
خدا را شکر این فصل تیم خوب تقویت شد و قاعدتا نسبت به فصل گذشته باید بهتر باشیم . امیدوارم این طور باشد و تمام تلاش ما هم در همین راستاست تا پاسخ توقعات را از تیم قهرمان بدهیم.

پرسپولیس فصل گذشته مدافعان خوبی داشت اما بازهم برانکو برای تقویت تیم مدافع جذب کرد تا رقابت حسابی سنگین شود. تو وقتی آمدی توانستی به خوبی رقابت کنی و با بازی‌هاي خوبت فیکس شوی. الان نگران این ترافیک نیستی؟
هیچ نگرانی وجود ندارد. تیم وقتی یک نقطه قوت دارد باید آن را به خوبی تقویت کرد تا کاملا نقاط ضعف برطرف شود. بر همین اساس و طبقه خواسته کادرفنی، باشگاه اقدام به جذب بازیکن کرد. حالا درست است در خط دفاع و هافبک دفاعی ترافیک شده است اما بازهم مي‌گویم جای نگرانی نیست و امیدوارم هرکسی که بازی مي‌کند به نفع باشگاه و پرسپولیس رقم بخورد.

همان طور که گفتیم امسال توقعات از تیم قهرمان در لیگ هفدهم بالاست. به نظرت با توجه به حضور در آسیا این خواسته هواداران را بتوان تکرار کرد؟
فقط به شما بگویم پرسپولیس امسال دنبال رقم زدن یک سه گانه قهرمانی است چون به جز لیگ قهرمانی حذفی و آسیا را هم مي‌خواهيم که ان‌شاء‌ا... با این تیم خوبی که داریم رقم خواهد خورد.

قرار است یک داربی دوستانه در اروپا برگزار کنید. قبول داری که اسم این بازی دوستانه است اما برای هواداران این معنا وجود ندارد و با آن اینگونه کنار نمی‌آیند. این مسابقه را چطور مي‌بینی؟
دقیقا درست است. اسم این بازی دوستانه است اما برای هواداران داربی همیشه داربی است و یک بازی حیثیتی به شمار مي‌رود. الان هم پرسپولیس و هم استقلال در دوران بدنسازی هستند و به همین خاطر در وهله نخست امیدوارم همه بازیکنان دو تیم سالم از این مسابقه بیرون بیایند و هیچ مصدومی نداشته باشیم و در ادامه یک بازی خوب برای همه باشد.

این بازی مي‌تواند یک پیش انتقام برای باخت داربی برگشت فصل قبل باشد، فکر مي‌کنید برنده از زمین بیرون بیایید؟
من خودم این دید را ندارم که این بازی یک بازی انتقامی برای ماست. من دوست دارم هر مسابقه ای چه داربی و چه غیر داربی برنده خارج شویم و اگر دوستانه هم هست برنده از زمین خارج شویم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.