b_Newsداربی اروپا جالب نیست اما شاید فقط برای پرسپولیسی‌‌‌‌‌‌ها خوب باشد

فرشید باقری: حس خوبی برای بازی در دفاع آخر دارم

b_News برای رسیدن به نقطه بالاتر باید رقابت کردن با یک همپستی قوی تر را یاد بگیرم
تاریخ: 1396/04/10
زمان: 11: 33
نوع: خبر
از عملکرد استقلال در نقل و انتقالات راضی است و می‌‌‌‌گوید نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی برطرف شده است.

مهدی اسماعیل پور / از عملکرد استقلال در نقل و انتقالات راضی است و می‌‌‌‌گوید نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی برطرف شده و آبی‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌توانند شرایط خوبی را در لیگ هفدهم تجربه کنند. فرشید باقری که این روزها حرف از تعویض پست او در استقلال به گوش می‌‌‌‌رسد از حضور در دفاع آخر راضی است و معتقد است می‌‌‌‌تواند به خوبی کارایی اش را نشان دهد.

نقل و انتقالات در استقلال را چطور می‌‌‌‌بینی و با این اوضاع پیش بینی تو برای لیگ هفدهم با شرایطی که استقلال دارد چطور است؟
استقلال در نقل و انتقالات خوب ظاهر شده و تقریبا همه نیازهای کادرفنی برآورده شده و انشاءا... امسال نتایج خوبی بگیریم.

سال گذشته با تیم بودی و با نقاط ضعف استقلال آشنا هستی. به نظرت این ضعف‌‌‌‌‌‌ها برای لیگ پیش رو برطرف شده و یا اینکه هنوز نیاز به جذب بازیکن است؟
فکر می‌کنم تمام نقطه ضعف‌‌‌‌‌‌ها برطرف شده است. هم کادرفنی و هم بازیکنان قبلی با شرایط بیشتر آشنا شدند و امسال سال خوبی را برای استقلال پیش بینی می‌‌‌‌کنم.

در خبرها آمده بود امسال به پست دفاع می‌‌‌‌روی و در تمرینات هم گویا در این پست بازی می‌‌‌‌کنی؟
فکر کنم امسال علی آقا بابت دفاع آخر روی من نظر دارد و قرار است به جز‌‌‌‌‌‌هافبک در این پست هم بازی کنم با این حال حرف آخر را سرمربی تیم می‌‌‌‌زند و در این خصوص تصمیم می‌‌‌‌گیرد.

خودت چه حسی داری؟ دوست داری در این پست بازی کنی یا فرقی ندارد؟
چند بار دفاع وسط بازی کردم و اگر قرار باشد در این پست بازی کنم تمام توانم را می‌‌‌‌گذارم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

با توجه به لیست استقلال که گفته می‌‌‌‌شود تراکم زیاد است و باید یکی، دو نفر خارج شوند هنوز هم احتمال جدایی تو هست یا این مساله دیگر تمام شد؟
این را باید علی آقا بگوید. نظری ندارم، من تمرین می‌‌‌‌کنم و اگر قرار است به جای بالاتر برسم باید رقابت کردن را یاد بگیرم. باید یاد بگیرم با همپستی قوی کار کنم.

داربی اروپایی را چطور می‌‌‌‌بینی که قرار است در خارج از ایران برگزار شود؟
فکر نکنم جالب باشد چون نتیجه و برد و باخت روی روحیه دو تیم تاثیر می‌‌‌‌گذارد و فصل را تحت الشعاع خودش قرار می‌‌‌‌دهد. البته شاید برای پرسپولیس جالب تر باشد چون داربی را از دست داده اند و دنبال جبران هستند.

فکر می‌‌‌‌کنی نتیجه برگشت را تکرار می‌‌‌‌کنید و برای برد به میدان می‌‌‌‌روید؟
ما همیشه برای برد می‌‌‌‌رویم و هرچه خدا بخواهد.