تمرین نفس‌گیر سرخپوشان با وزنه/ برنامه پرسپولیس تا سفر به اوکراین مشخص شد

تاریخ: 1396/04/10
زمان: 13: 06
نوع: خبر
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نفس گیر صبح امروز خود را در غیاب مدافع ملی پوش خود که روز گذشته دچار آسیب دیدگی شد انجام داد.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین صبح امروز شنبه از ساعت 10 با صحبت های برانکو ایوانکوویچ آغاز شد.
در این تمرین محمد انصاری که روز گذشته دچار آسیب دیدگی شده بود غایب بود ومهدی طارمی نیز حضور نداشت. تمرین با گرم کردن زیر نظر مارکو آغاز شد. پس از آن پاس های تک ضرب و عبور از میان واز روی موانع در برنامه قرار داشت. در ادامه، تمرین با اجرای تواما برنامه های سرعتی واستقامتی سنگین تر شد.
در بخش دیگری از تمرین بازیکنان باید در حالیکه به کمر خود وزنه‌هایی بسته بودند به سمت دروازه حرکت کرده و شوتزنی می‌کردند که در این بخش برانکو و چوک هم روی سرعت حرکت و هم دقت ضربات تاکید داشتند که برای سرخپوشان بسیار نفس گیر بود.
تمرین نوبت صبح شنبه تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 12 به اتمام رسید.

 


اعلام برنامه تمرینات پرسپولیس تا سفر به اوکراین
تیم فوتبال پرسپولیس تا روز چهارشنبه که زمان سفر به اوکراین تعیین شده است، پنج جلسه تمرین و بازی خواهد داشت.سرخپوشان تا زمان سفر به کیف پنج نوبت تمرین و بازی دارند.
شاگردان برانکو تمرین بعدازظهر امروز شنبه را از ساعت 17 و 30 دقیقه آغاز می‌کنند. فردا یکشنبه هم در دو نوبت از ساعت‌های 10 صبح و 17 و 30 دقیقه تمرین برگزار می‌شود. بازیکنان روز دوشنبه استراحت می‌کنند و روز سه‌شنبه ساعت 10 تمرین خواهند داشت و از ساعت 18و 30 دقیقه در بازی تدارکاتی به میدان می‌روند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.