b_Newsشورای مربیگری برای مسابقات جهانی؟!

انوشیروانی پای استعفایش ماند

تاریخ: 1396/04/10
زمان: 14: 00
نوع: خبر
شنیده می‌شود داوود باقری، نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری از انوشیروانی خواسته که با پادرمیانی او راضی به بازگشت دوباره به تیم ملی شود که با پاسخ منفی وی مواجه شده است.

شنیده می‌شود داوود باقری، نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری طی تماسی که با انوشیرانی داشته از او خواسته که با پادرمیانی او راضی به بازگشت دوباره به تیم ملی شود که با پاسخ منفی وی مواجه شده است و انوشیروانی بر مواضع قبلی خود پافشاری و تاکید کرده تنها در صورتی حاضر به بازگشت است که شروط او محقق شود.

از سوی دیگر تعدادی از مربیان وزنه‌برداری و قهرمانان این رشته از انوشیروانی درخواست کرده‌اند که از تصمیم خود منصرف شده و به تیم ملی بازگردد که بازهم پاسخ منفی داده است.

با توجه به اخباری که از گوشه و کنار شورای فنی به گوش می‌رسد به نظر می‌رسد باید شاهد حضور شورایی از مربیان در راس تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان باشیم. به هر حال نفراتی مانند سلیمی و مرادی حاضر نیستند زیر نظر هر مربی‌ای کار کنند به همین دلیل شنیده می‌شود شاید با تصمیم شورای فنی ترکیبی از مربیان باتجربه و سازنده و قهرمانان سابق وزنه‌برداری هدایت تیم ملی بزرگسالان را برای حضور در مسابقات جهانی عهده‌دار شوند تا پس از آن در فرصتی مناسب برای هدایت این تیم تصمیمی مناسب اتخاذ شود.

جلسه شورای فنی قرار بود دیروز عصر برگزار شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.