b_Newsاعتراض به زمان دو مسابقه

بانک سرمایه در ویتنام راضی نیست!

تاریخ: 1396/04/10
زمان: 13: 10
نوع: گفتگو
تیم والیبال بانک سرمایه در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا به زمان برگزاری دو مسابقه اش اعتراض دارد.

تیم والیبال بانک سرمایه در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت 15 به وقت ویتنام باید به مصاف نمایندگان چین و ژاپن بروند اما نماینده ایران نسبت به زمان این دو مسابقه اعتراض دارد.

مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت:«با امیل جابور رییس کمیته کنترل مسابقات برای تغییر زمان مسابقه صحبت کردیم و حتی از درخشنده خواهش کردیم تلفنی با او صحبت کند، اما جابور قبول نکرد.چون العربی قطر امتیاز پخش مسابقاتش را گرفته بود، زمان مناسب را در اختیار این تیم قرار داده‌اند.»

او درباره آخرین وضعیت تیمش تصریح کرد:«شهرام محمودی و محمد موسوی تاکنون به صورت کامل در اختیار تیم نبوده‌اند. این دو بازیکن و عادل غلامی مصدوم نیز هستند. به هر حال بضاعت فعلی تیم اینگونه است و باید برای کسب مقام قهرمانی با تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا، بجنگیم.»

کارخانه درباره حریفان مرحله دوم بانک سرمایه افزود:«ژاپنی‌ها با کلاس‌تر از چینی‌ها بازی می‌کنند و یک بازیکن خوب کروات نیز دارند. البته تیم بائیک موتور چین نیز قدرتی زن‌های خوبی دارد، هرچند این تیم بدون یار خارجی به ویتنام آمده‌ است، ولی قوی‌تر از پارسال نشان می‌دهد.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.